Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój FunBox już dostępna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


pablo_ck napisał(-a):

@ingaDe możesz dodawać w swoich wypowiedziach nicki?? Bo pokazało się kilka Twoich odpowiedzi i tak naprawdę nie wiadomo komu odpowiadasz 🙂 Dlatego jestem za tym aby po kliknięciu odpowiedz odpowiedź pokazywała się stricte pod postem, a nie na końcu wątka.


Obawiam się @Anonim że takie wypowiedzi wciskane w środek tematu w większości zostałyby niezauważone.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

Ja @Misiek62 mam odmienne zdanie, w moim odczuciu po napisaniu tylu komentarzy przez koleżankę powstał jeden wielki bałagan 🙂 Tak nie może 🙂 Wejdź na Blogi Orange i zobacz jak tam to funkcjonuje, moim zdaniem można z tamtąd zaczerpnąć rozwiązanie. Pozdrawiam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Anonim co do tego pojedynczego "przypadku" serii wypowiedzi @ingaDe bez wskazania do czego dany post się odnosi, nie robiłbym wzorca wymagającego zmiany działania forum. Większość z nas tu piszących wskazuje do kogo wypowiedzi nawiązuje, często cytujemy... ale wiemy, że w mobilnym dostępie do NO cytowanie nie działa.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62 to tym bardziej jestem za...ja używam częściej mobilnej wersji niż tej www. Powiedzmy tak - my stali "wyjadacze" używamy odnośnika w postaci nicku, ale wiele osób o tym zapomina. W moim odczuciu obecny stan forum jest trochę "chaotyczny".  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Arturo pls o zarządzenie 🙂 bo fatkycznie tematy omawiane z @Misiek62  i @Anonim, trochę się schowały i nikt nie będzie klikał przez 7 stron, chyba że będziemy pisać w tyt. np. dot. str 120, drugi wątek 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Wtorek 7 stron to pikuś 😉 zwłaszcza że Twoje wylistowanie mojego koncertu życzeń jest gdzieś po środku... (jak na razie, bo jest na str. 3) Ale jeśli dobrze odczytuję co pisała @ingaDe to jak na razie prace obejmują jedynie wzbogacenie apki o funkcje dotyczące sprawdzenia obłożenia pasma, ewentualnie jakiś speedtest.

 

Update. Generalnie część wypowiedzi @ingaDe to wygląda jak rozmowa przez komunikator, tylko że wpisy  jednego uczestnika...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62 rzeczywiście większych zmian nie będzie, teraz dodane będą nowe urządzenia wspierane przez appkę + pracujemy nad wzbogaceniem o funkcje wspierajace analizę wifi.

 

Przepraszam, za chaos jaki wywołałam, w większosci moje odpowiedzi (a  chyba nawet w całości) odnosiły się do Twoich wiadomości 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


ingaDe napisał(-a):

@Misiek62 rzeczywiście większych zmian nie będzie, teraz dodane będą nowe urządzenia wspierane przez appkę + pracujemy nad wzbogaceniem o funkcje wspierajace analizę wifi.

 

Przepraszam, za chaos jaki wywołałam, w większosci moje odpowiedzi (a  chyba nawet w całości) odnosiły się do Twoich wiadomości 🙂


@ingaDe a jakiś horyzont czasowy dla nowszej wersji apki?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

na początku roku, myślę, że styczeń-luty (dodane nowe urządzenia), a nowe funkcjonalności wi-fi jeszcze niepotwierdzone 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


ingaDe napisał(-a):

na początku roku, myślę, że styczeń-luty (dodane nowe urządzenia), a nowe funkcjonalności wi-fi jeszcze niepotwierdzone 🙂


To ja poczekam na publikację apki w nowej wersji, bo na tę chwilę nie widzę nowych obszarów jej działania, które powinienem oblookać.