Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Aktualizacja forum

To ja jeszcze poproszę Cię, Asiu ( @Aśka_M ), o poprawienie wylogowywania się z tego forum.

Kiedyś o tym pisałam tutaj m.in. razem z 'burebusek'.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Aśka_M, zetknąłem się z kolejną przypadłością. Mianowicie, z pierwszej strony garmin vivactive nie czytałem w ogóle, bo mnie nie interesuje. Przed tematem pojawiła się na szaro ikonka. Gdzie nie czytany wątek, mam pomarańczowe ikonki. Czytanie po zalogowaniu.

Edit: tytuł to Garmin vivoactive.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum


@Wojciechnapisał(-a)

Posty zostały przeniesione i dlatego widzisz tylko dwa.


@Wojciech, miałem czas, więc pokażę Ci ile widać komentarzy. 

Wi Fi odcina.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Wojciech  uparcie milczy (co osobiście mnie wkurza), więc drążę dla dobra ogółu temat dalej. Kolejne powiadomienie z wczoraj i nawet dałem temat do obserwowanych. Nadal widzę tylko rozwiązanie. Jeżeli z zaplecza nie ma odzewu, to jaki jest sens zgłaszać? My dla Was, czy Wy dla nas jesteście ważniejsi?

Sorki za szczerość 🤐

wifi.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Aktualizacja forum


@Anonim napisał(-a)

@Wojciechnapisał(-a)

Posty zostały przeniesione i dlatego widzisz tylko dwa.


@Wojciech, miałem czas, więc pokażę Ci ile widać komentarzy. 

Wi Fi odcina.PNG


W tym widoku jest wszystko poprawnie. Pytanie + jeden post odpowiedzi. Zobacz sobie jak ktoś założy temat i brak jest odpowiedzi. Wtedy jest cyfra 0 przy dymku.

 


@Anonim napisał(-a)

@Wojciech  uparcie milczy (co osobiście mnie wkurza). Nadal widzę tylko rozwiązanie. Jeżeli z zaplecza nie ma odzewu, to jaki jest sens zgłaszać? My dla Was, czy Wy dla nas jesteście ważniejsi?

Sorki za szczerość 🤐

 


Praca, praca.

 


@Anonim napisał(-a)

@Wojciech  więc drążę dla dobra ogółu temat dalej. Kolejne powiadomienie z wczoraj i nawet dałem temat do obserwowanych. Nadal widzę tylko rozwiązanie.

wifi.PNG


Ten temat już rozwijałem wczoraj. Widzisz tak dlatego, że posty zostały przeniesione, co w samym temacie jest zostawione przeze mnie jako adnotacja.

1. Najpierw zostały napisane posty,

2. otrzymałeś powiadomienia,

3. następnie ja posty poprzenosiłem.

 

Informacja w powiadomieniach nie ma mechanizmu aktualizacji.



Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10910
  • 150

Aktualizacja forum


@Anonim napisał:

 

Pokaż szczegóły

(...) zetknąłem się z kolejną przypadłością. Mianowicie, z pierwszej strony garmin vivactive nie czytałem w ogóle, bo mnie nie interesuje. Przed tematem pojawiła się na szaro ikonka. Gdzie nie czytany wątek, mam pomarańczowe ikonki. Czytanie po zalogowaniu.

Edit: tytuł to Garmin vivoactive.

 


Domyślam się, że chodzi o informacje (ikonka dymka: szara - temat przeczytany | pomarańczowa - temat nieprzeczytany w całości) przekazywane na poziomie strony Wszystkie posty (https://nasz.orange.pl/t5/forums/recentpostspage).
Potwierdzam - szary dymek informuje, że już kiedyś przeczytaliśmy wszystkie posty z danego tematu. Zrobiłem test dla tematu składającego się z 4 stron. Za każdym razem odwiedzałem tylko jedną z nich i weryfikowałem, czy status tematu (ikonka dymka) zmieniła kolor na szary. Stało się tak dopiero wtedy, gdy odświeżyłem wszystkie strony.

 

Generalnie opisana przez Ciebie sytuacja jest trudna do powtórzenia 😐. Jak do tej pory nie udało nam się jej odtworzyć 🙄.
Nie wygląda też na to, żeby inni w tym obszarze zauważyli jakieś braki, niedociągnięcia. (Mam na myśli wyłącznie flagi na stronie Wszystkie posty).

 

Czas pewnie pokaże, czy takie sytuacje będą się powtarzać.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Wojciech, gdybym widział, a nie dowiedział się od Ciebie, że przeniosłeś posty, byłoby spoko. Nie widzę, a pokazałem co widzę. Rozumiem, że nie ma aktualizacji powiadomień, ale te nowe w dzwoneczku powiadamiają mnie o nowych, czyli nie przeczytanych i podświetlonych na pomarańczowo, a których dopiero chciałem "dotknąć". 

@Wiktor, ja wiem, że trzeba przejść etap wszystkich stron wątku, by zmieniło się na kolor szary. Sęk w tym, że tego nie przeszedłem w ogóle i na razie to jedyny wątek, na który zwróciłem uwagę. Nie działam wstecz, tylko czytam na bieżąco.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Aktualizacja forum


@Anonim napisał(-a)

Rozumiem, że nie ma aktualizacji powiadomień, ale te nowe w dzwoneczku powiadamiają mnie o nowych, czyli nie przeczytanych i podświetlonych na pomarańczowo, a których dopiero chciałem "dotknąć". 


To nie ma znaczenia przy opisywanym przez nas przypadku. Dostałeś powiadomienie i na tym się zakończyło. To że w nie nie kliknąłeś nic nie zmienia.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Wojciech, dla czepialskiego ma o tyle znaczenie, że coś dostał, a nie może z tego skorzystać. Więc albo jest to niepotrzebny "śmieć", albo do wrzucenia pod dywan. Niepotrzebnie wzbudza "nadzieje" na coś.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Aktualizacja forum

To nie jest cała prawda. Gdyż pod tym było powiadomienie do nieprzeczytanej przez Ciebie treści.