Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Aśka_M , zrobiłem przed chwilką test powiadomień z @ u mnie. Godzinę temu wspomniała o mnie @wscieklaewka  i przekierowało mnie na mój najnowszy....za każdym kliknięciem. Z przed pięciu godzin od @pablus a, do właściwego. Wczytywanie, czy bug?

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Spostrzegłem że Ekspert ma nick pisany zwykła czcionką, reszta ma pogrubiona czcionkę, niby szczegół ale dziwnie to wygląda 🤖


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Aktualizacja forum

Wg mnie wygodniejsze byłoby ograniczenie przechodzenia między stronami, czyli:

- sprawdzając kto dał lajka zamiast otwierać się osobna strona powinno to być w "dymku", szybkie, wygodne, optymalne,

- tak jak wyżej podobnie z powiadomieniami, wygodne byłoby rozwinięcie coś w rodzaju menu gdzie byłyby powiadomienia, wzorem tego co jest na np. dobreprogramy czy 4programmers. 

I wzorem 4programmers bardzo fajny pomysł który był ostatnio wdrożony - mając jakieś powiadomienia jednym przyciskiem mamy możliwość otworzenia wszystkich nowych powiadomień w każdej karcie osobno. 

Zobaczcie ile odchodzi dodatkowych kliknięć, o ile jest wygodniej. 

Jeszcze jak ocenia Google. :cathappy:

 

Trzymam kciuki, fajnie że pracujecie nad rozwojem! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktualizacja forum

Na mobilnym brak wykazu (licznika) stron w temacie oraz przycisków "poprzedni" i "następny" u dołu strony. Na marginesie nazwałbym je w formie żeńskiej, czyli "poprzednia" i "następna". 

 

Update. 

Gdy jeszcze raz sprawdziłem w telefonie, to tych przycisków nie widzę także u góry, są tylko liczby informujące o ilości podstron.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja forum

@Aśka_M  Na Telefonie komórkowym   jest taki problem z NO  że zlewa się strona pokaże na zdjęciu  OyMQLtLz.jfif


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktualizacja forum

Pytanka

1. Czy liczba powiadomień zostanie ograniczona do ~100 ?

2. Czy koperta o PW zmieni status tylko gdy się odpowie? Aktualnie "pisałem" z kimś - tzn. dostałem wiadomość, odpowiedziałem, dostałem kolejną wiadomość od tej osoby - jest niby wątek (z tematem) - przeczytałem, a ikona podaje info. jakbym miał jedną nie odebraną (nieodczytaną) wiadomość.

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Aśka_M , zróbcie testy na liczniku lajków. U mnie dzisiaj w jednym miejscu na 19, wyświetliło mi się 13 pozycji, a w innym na 5, tylko trzy. W przegródce Eksperci też jest feler, ponieważ wczoraj widziałem prawidłowo, a dzisiaj jak leci (wszyscy Herosi z różnymi rangami). Tylko te dwa przypadki wpadły mi w oko.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Aktualizacja forum

Być może uda się wyeliminować też problem jak poniżej w przyszłości (problemu już nie ma po wyczyszczeniu danych dla stron + przeładowaniu strony z pominięciem cache, jednakże mogłoby nie być takiej konieczności :))

js_problem.gif

 Jeszcze pomysły:

- informacja że ktoś pisze post w danych wątku,

- powiadomienia w przeglądarce - czyli nie będąc na forum dostajemy z przeglądarki powiadomienie że mamy powiadomienie na stronie. 

 

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Aktualizacja forum

Jeszcze "jedno":

- informacja przy dzwonku że mam jakieś powiadomienie mogłaby pojawiać się bez konieczności odświeżania strony,

- błąd przy lajkach, było wcześniej jak kojarze:

lubie_to.PNG

- jeśli ktoś odpowiada pod swoim postem (tak ja ja teraz) to wg mnie powinien ten post się łączyć z poprzednim (ze stosowną informacją że ta część została dopisana) - widziałem na niektórych forach taką wiadomość. Na tym forum widziałem że ktoś pod swoim postem odpowiadał chyba 3 razy dopisując jakieś informacje, a tak na prawdę mogło być to zawarte w jednym poście (sztucznie wydłuża to wątek). 

 

Może jakieś moje uwagi uznacie za dobre i warte rozważenia. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktualizacja forum

@tolek  kwestia kolejnych po sobie postów tego samego autora może wynikać z faktu, że od pewnego czasu wprowadzono ograniczenie czasowe (zdaje się, że godzinę) możliwości edytowania własnego posta. Poza tym, czasami ze względu na treść lepiej rozdzielić pewne wypowiedzi.