Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

Przyszedł taki czas, kiedy musieliśmy zabrać się za kompleksowe poprawki na Nasz Orange. Trochę to trwało i jeszcze chwilę potrwa :catwink: ale...

 

Nie zwlekając dłużej oddajemy w Wasze ręce zaktualizowaną wersję forum Nasz Orange :cathappy: Poprawiliśmy sporo błędów, dodaliśmy kilka nowych funkcji, usunęliśmy wszystko, co zbędne i co wydłużało czas ładowania się stron. Mamy nadzieję, że odczujecie poprawę :cathappy:

 

Nie wszystko wygląda jeszcze tak, jak byśmy tego chcieli i na pewno zauważycie niedociągnięcia. Nie chcieliśmy jednak wydłużać już czasu aktualizacji od zaplecza. Nadal będziemy nad tym pracować i tu prosimy Was o wyrozumiałość i wsparcie. Zgłaszajcie nam proszę zauważone błędy, najlepiej w tym wątku - będziemy dodawać je do naszej listy i w miarę możliwości realizować.

 

A teraz śmiało – korzystajcie do woli, odkrywając co się zmieniło i co nowego się pojawiło :cathappy:

 

 

142 ODPOW. 142

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

Już myślałem, że forum się popsuło, a to trafiłem na gruntowną zmianę :smileywink:

Trzeba posprawdzać nową wersję NO :smileywink: 

Ta fotka na stronie głównej to symbol zmian jakie nastąpiły? :smileyvery-happy: 

 

Poczta bardzo mi się podoba, nie trzeba już przewijać na następne strony.

 

W powiadomieniach jest rozdzielone jaki charakter ma powiadomienie: odpowiedź, lajki, rozwiązanie, ktoś o mnie wspomniał itp :smileyvery-happy:

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Zdjęcie na główne NO... jakby zrobione w moim warsztacie 😀

Ascetycznie jest obecnie, jak coś wyłapię to napiszę @Aśka_M  😉

Tak na chwilę obecną emotikony czasem się nie wyświetlają poprawnie 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Aktualizacja forum

@Aśka_M witaj fajnie ze cos sie dzieje na forum:) czekamy az wszystko zacznje dzialac tak jak powinno. Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

Nie wyświetlają się emontikonki wybrane z dołączonego zestawu na forum

Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach, jest tak samo. Są napisy nie są zastąpione grafiką.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

Zdjęcie symbolizuje trwające jeszcze ciągle prace :cathappy:

A ze zgłoszeniami nieprawidłowości wstrzymajcie się jeszcze trochę, bo aktualizacja cały czas trwa...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@Aśka_M w poście podałaś informację, aby zgłaszać, więc napisałem.

Ile czasu potrzeba na zakończanie aktualizacji?


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur jasne :cathappy: mój falstart. Trudno oszacować czas, ale na pewno jeszcze trochę.

Damy znać :cathappy:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

Na to wygląda, że za szybko przeklinałem co mnie interesowało :smileywink:

  1. W okienku edycji zmieniło się punktowanie
  2. wielkość czcionki nie jest oznaczona cyferkami, tylko nazwami, szkoda że angielskimi. Może to i lepiej, bo polskie odpowiedniki były by znacznie dłuższe i zamazywały by cały wygląd.
  3. troszkę mi się nie podoba wybór emotikonek w edytorze. Wcześniej byłą cała lista, teraz trzeba przewijać, ale  jest dołączona wyszukiwarka 
  4. będzie potrzebne poprawienie edytora, bo jak nie dodam enterów, to nie mogę zakończyć punktowania. Wcześniej wystarczyło dać dwa razy ENTER i wychodziłem z punktowania.
  5. @Aśka_M wybacz, ale już trochę napiszę co zauważyłem. Po zakończeniu aktualizacji mogę nie mieć czasu, aby sprawdzić, jak działa NO po pracach serwisowych :smileywink:
  6. 1
  7. Czy ilość powiadomień dalej wynosi 101, czy też zostało zmienione na więcej?
  8. 3
  9. Ułatwienie dodawania załączników. Przeciągnij i upuść
  10. 5
  11. 6
  12. 7
  13. 8
  14. 9
  15. 10
  16. 11
  17. 12
  18. 13
  19. 14
  20. 15
  21. 16
  22. 17
  23. 18
  24. 19


1.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aktualizacja forum

Nie działa historia przeglądania tzn., wszystkie tematy przedstawione są w postaci jakby zawierały nowe posty.