Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

#Agent w Zespole#

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

#Agent w Zespole#

@slav72 wszyscy agentami być nie mogą 🙂 Min 1, max 3 😀


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

#Agent w Zespole#

Myślę że agentami są @Bartłomiej @Michał  @Rafał i @Wiktor Bardzo duża jest ich aktywność w dziale pomysły poprzez  zmiany statusów pomysłów na zamknięte/zrealizowane, dodawanie komentarzy pod pomysłami zamkniętymi/zrealizowanymi. Te pomysły, które są zamykane nie są  widoczne na stronie Nasz Orange. Celem tej misji są porządki w dziale Pomysły i promowanie blogu forum Nasz Orange poprzez dodawanie tematów/informacji o różnych wydarzeniach np Bezpieczniejsza firma z Orange czy czyli działu społeczności i bazy wiedzy 😎

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

#Agent w Zespole#


@Aśka_Mnapisał(-a)

@slav72wszyscy agentami być nie mogą 🙂 Min 1, max 3 😀


@Aśka_M  o to już konkretna podpowiedź, czyli nie czterech, a może ta podpowiedź to też próba zbicia nas z tropu 🤔 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11656
  • 52

#Agent w Zespole#

Ja tam w ciemno typuję 😄

@Aśka_M @Bartłomiej @Michał 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

#Agent w Zespole#

@slav72 nie wpuszczam Was w maliny 🍓 (nie było maliny, to dałam truskawkę 😉). To zasada wskazana już w pierwszym poście 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

#Agent w Zespole#

@Aśka_M , a ja myślę, że siedzę w malinach, a nie w necie. Wklepywane litery wchodzą jak żółw do zniesienia jajek na plaży. Też to sprawka agentury?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11656
  • 52

#Agent w Zespole#

@bronzub maliny sobie posadzę 😆

Tylko muszę ogrodzenie im zrobić, bo pieski by je wykopały 🙃😁

Mam takich 2 agentów, oni działają skrycie 😆

 


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

#Agent w Zespole#

@bronzub nie mam pojęcia, nie jestem agentem 😂 Ale tak na moje oko, to macki agentury nie sięgają tak daleko 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

#Agent w Zespole#

@Aśka_M , od 17 kwietnia się zaczęło, a ja nie wierzę w przypadki😊 Mogę Ci w oczęta prosto patrzeć i kłamać jak z nut😊 Ewidentnie podpadł mi @Bartłomiej , gdy wczoraj chciałem publikować, chociaż osobiście Go lubię😊 W tej misji z mafią w tle maczają paluchy @Michał i @Rafał . Sorki, tak mi wyszło😁


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

#Agent w Zespole#

@bronzub przekonałeś mnie 🙂 Już nie głosuję na siebie, tylko na @Michała i @Rafała 😁😁😁