Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] 🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[zakończone] 🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Kończy Ci się umowa? To najlepszy moment do jej przedłużenia! Jak wybierzesz Orange Love z telewizją, otrzymasz za 1zł telewizor Thomson 32" HD 3301. Wystarczy że zawrzesz nową umowę lub przedłużysz tą którą posiadasz. Jeżeli złożysz zamówienie do 14 grudnia zdalnie lub do 18 grudnia w w salonie, to otrzymasz go 23 grudnia. Później telewizor będzie dostarczany po sześciu tygodniach. Ilość jest limitowana, dlatego nie ma co się zastanawiać!

 

Thomson 32" HD 3301 za 1zł w Orange Love z telewizjąThomson 32" HD 3301 za 1zł w Orange Love z telewizją

To nie wszystko! Oprócz powyższego możesz skorzystać z zestawów, w którym drugi smartfon jest za 1zł! Zobacz poniżej co możesz zamówić:

 

Xiaomi Redmi Note 7 oraz Xiaomi Redmi 7AXiaomi Redmi Note 7 oraz Xiaomi Redmi 7A

W Orange Love Standard lub Planie Mobilnym 55 (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, 15GB internetu, 4,59 w UE) możesz otrzymać Xiaomi Redmi Note 7 za 37zł miesięcznie, a do tego Xiaomi Redmi 7A za 1zł.

 

Samsung Galaxy A50 oraz Samsung Galaxy A10Samsung Galaxy A50 oraz Samsung Galaxy A10

W Orange Love Extra lub Planie Mobilnym 75 (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, 30GB internetu, 6,26 w UE) możesz otrzymać Samsung Galaxy A50 za 57zł miesięcznie, a do tego Samsung A10 za 1zł.

 

Oppo A5 2020 oraz Oppo A1kOppo A5 2020 oraz Oppo A1k

W Orange Love Extra lub Planie Mobilnym 75 (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, 30GB internetu, 6,26 w UE) możesz otrzymać Samsung Galaxy A50 za 57zł miesięcznie, a do tego Samsung A10 za 1zł.

 

Dodatkowo dwa zestawy w super cenach:

 

Samsung Galaxy A20e oraz Galaxy A10Samsung Galaxy A20e oraz Galaxy A10

W Orange Love Extra lub Planie Mobilnym 55 (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, 15GB internetu, 4,59 w UE) możesz otrzymać Samsung Galaxy A20e i Samsung A10 za 40zł miesięcznie.

 

Huawei P30 lite oraz Huawei Y5 2019Huawei P30 lite oraz Huawei Y5 2019

 

W Orange Love Extra lub Planie Mobilnym 75 (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, 30GB internetu, 6,26 w UE) możesz otrzymać Huawei P30 lite i Huawei Y5 2019 za 55zł miesięcznie.

 

Podsumowując: Możesz mieć Orange Love w bardzo atrakcyjnej cenie + otrzymasz telewizor Thomson za 1zł + możesz zakupić zestaw z drugim smartfonem za 1zł. Tak, wszystko w ramach jednego zamówienia!

 

To który zestaw wybierasz?

 

Powyższe oferty można znaleźć na orange.pl, w salonach, czy u Doradcy. Dostępność do wyczerpania zapasów. Szczegóły, oraz regulamin na stronie orange.pl

 

Chcesz skomentować ofertę w tym tygodniu? Śmiało kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie ⬇

39 ODPOW. 39
Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

To nie wszystko! Kto jest posiadaczem karty PAYBACK, do 13 listopada może aktywować swój kupon i zdobyć sporo punktów Emotikon: Bardzo szczęśliwy

kupony.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Wziąłem 26 października Orange Love Premium z opcją 2 miesiące gratis wraz z promocją Samsunga na S10 i S10+ - odkup i gwarantowany 1000 złotych.

I powiem szczerze - byłem niepewny co do decyzji, czy brać, czy czekać na świąteczne promocje.

 

Teraz widzę, że oferta świąteczna jest bardzo słaba...

 

Zamiast tego telewizor machnęlibyście np. promocją abonament Orange Love Premium za połowę ceny albo topowe smartfony za połowę ceny.

 

A tak widać, że robicie czyszczenie magazynów.

 

 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

wietrzenie nie byłoby złe, ale podwyższenie cen modeli telefonów w dniu promocji to już brzydkie zagranie. W orange love extra nagle znacząco podrożały a50, a20e, a10. Pewnie też huawei, ale nie sprawdzałem o ile. Promocja bardzo słaba niestety, można powiedzieć mały przekręt


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Czy przy przedłużaniu umowy na Orange Love, aby wziąć udział w promocji i otrzymać tv trzeba podwyższać bieżący pakiet? Takową informację otrzymałem w salonie....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Do mnie nawet wczoraj zadzwonił konsultant i namawiał do przedłużenia Orange Love Standard z tym telewizorem. Czyli już działa!

Tylko ja akurat za czorta nie wiem, po co mi ten telewizor, ale kolega z pracy już się zastanawia, czy nie brać, by syn miał w pokoju? Zastanawia się, bo w ten sposób chłopak zamiast grać w piłkę będzie kolejne godziny spędzał przed ekranem 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

dzień tak krótki, że pogra najwyżej w fifę 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@Wojciech  z tym premium to popłynąłeś 😉  moze pochwal sie ile tego orange sprzedało skoro taka to super oferta.
 
@m_telus2  tacy właśnie naciągacze w tych salononach

Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Na promocję za 2 miesiące gratis byłem już prawie zdecydowany.

Z uwagi na koniec umowy na UPC na koniec  grudnia a Plus do stycznia chciałem skorzystać od grudnia.

Nie potrzebuje nowego telewizora, nie widzę ICU 100...

Teraz bardzie uśmiecha mi się Superpremium+ ( jeśli chodzi o telewizje) a reszta na 2 rachunkach.

A myślałem o umowie na Orange Love Premium...

To moje zdanie na temat świątecznej promocji,  a wcześniejsza była lepsza.

Na razie traktuję to jako standardową ofertę,  bo dla mnie nie ma tu promocji.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Jeśli ktoś wziął/weźmie zestaw z samsungami to może sobie jeszcze poprawić humor tą promocją samsunga

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/samsung-galaxy-note10-s10e-a10-a20e-listopadowe-promocje-...

 

Promocja samsunga trwa do 24. listopada.

 

Jednak nie biorą udziału.