Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

⚽ Powrót promocji GB za gole

Zgadzam się z Tobą, też zwróciłem na to uwagę. Nie było to miłe, a po czasie widać że głupie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

⚽ Powrót promocji GB za gole

@bronzub odpowiadam na twoje pytanie , co siedzi w ich głowach  .  Niezależnie od stylu gry i każdego przegranego meczu ,  siedzi w ich głowach  piosenka kibiców -    " Polacy nic się nie stało " -  jaki  sens i słowa piosenki ,  taka gra i

taki styl ! 

@Michał  a może  piszemy  o dwóch  nie  tych samych  wczorajszych  meczach jak twierdzisz że  było tak dobrze , to dlaczego przegrali   3:2  ? ,  bo nawet sam trener w swoich  po meczowych  komentarzach nie wie co się wczoraj stało !


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

⚽ Powrót promocji GB za gole

Niestety ale nie wyczułeś @jan1  głęboko zakamuflowanej ironii w moim wpisie. Wiele o tym meczu można napisać, ale nie to, że był dobry dla naszej reprezentacji i naszych kibiców.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Michał   możesz doprecyzować i dokładnie wskazać zakamuflowaną ironię  twojego postu  ?


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

⚽ Powrót promocji GB za gole

Jeśli w tym poście nie widzisz ironii, no to moja wina, powinien inaczej to sformułować, a nie teraz głupio się tłumaczyć. 😉 Jeśli nadal mamy kontynuować dyskusję o meczu oraz jego odbiorze, zapraszam do Pogaduch 3.0 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Michał   Ponieważ  nie widzę  zakumuflowanej ironi ( jak sam piszesz )  dlatego prosiłem o doprecyzowanie  tematu , lub wskazanie  , bez obwiniania się , a  ponieważ nie możesz ustosunkować się  do   w/w  mojej osobistej prośby  , to trudno nadal prowadzić  dialog , i dyskusje  nawet  na   

 " pogaduchach " . 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1542
  • 6677
  • 45

⚽ Powrót promocji GB za gole

 
Kibicujemy Biało-Czerwonym! Dziś nasza reprezentacja pokonała Wyspy Owcze, strzelając 2 gole!
Z tej okazji łapcie od nas extra 13 GB internetu! 
Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści WYSPY pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 13 GB, wpisując WYSPY w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

375222108_6913210265365145_3627839272644221496_n.png

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1542
  • 6677
  • 45

⚽ Powrót promocji GB za gole

SMS przyszedł że pakiet ważny 7 dni a w informacji jest info o 3 dniach. 

W Mój Orange jest również info o 7 dniach a więc wpis o 3 dniach zakładam że to pomyłka. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

⚽ Powrót promocji GB za gole

We FLEX kod WYSPY daje 13 GB ważne 7 dni od aktywacji.

Jeszcze tylko dziś czas na aktywację.