Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53559
  • 733

⚽ Powrót promocji GB za gole

Zawsze kilka GB po meczu wpadnie, nawet we FLEX 🤗


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5704
  • 65

⚽ Powrót promocji GB za gole

We FLEX lepiej bo aktywacja darmowa.

W OFNK koszt SMSa 29 gr. Może się skuszę  i sprawdzę czy aktywacja podlega pod aktywację usługi przy zerowym ale aktywnym koncie złotówkowym 🤣.

Ewentualnie jeszcze aktywuję na kartach, gdzie mam groszowe końcówki, aby było bliżej do pełnych złotówek.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10094
  • 89

⚽ Powrót promocji GB za gole

Pierwszy gol   dla Polski( Jakub Kiwior) czyli 5GB już jest. 😉

Kibicujemy Naszym 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5704
  • 65

⚽ Powrót promocji GB za gole

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zwyciężyli z reprezentacją Niemiec. Mecz był wyjątkowy także dlatego, że Jakub Błaszczykowski rozegrał dzisiaj swój ostatni mecz w reprezentacji Polski. Boisko opuścił w 16 minucie, bo z szesnastką grał w drużynie narodowej. Z okazji zwycięstwa, ale także doceniając jednego z najbardziej zasłużonych piłkarzy, Orange ma dla swoich klientów 16 GB internetu w ramach akcji Giga za gole. Skorzystajcie z bonusu, wysyłając z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo SMS o treści KUBA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem używanego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 16 GB, wpisując KUBA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

 

Uwaga: GB za gole w OFNK wchodzą do przegródki dodatkowy bonus - 901 czyli tzw GB okazyjne schodzą zawsze jako pierwsze i są ważne 7 dni


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 1221
  • 2

⚽ Powrót promocji GB za gole

@andrzej1441łączy się z rekompensatą za awarię świałowodu. Jak ktoś ma to potem bezterminowe gb za gole ma


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10094
  • 89

⚽ Powrót promocji GB za gole

Pierwszy gol dla Polski ( Arkadiusz Milik). Mołdawia- Polska 0:1.

Drugi gol dla Polski ( Robert Lewandowski ). Mołdawia- Polska 0:2

Czyli 10GB już jest.

Kibicujemy Naszym 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53559
  • 733

⚽ Powrót promocji GB za gole

Kod promocyjny we FLEX: DNIESTR - daje 10 GB. Pozostałe oferty Orange - SMS o treści DNIESTR pod numer 233 (SMS płatny).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

⚽ Powrót promocji GB za gole


@Pablo5napisał(-a)

Pierwszy gol dla Polski ( Arkadiusz Milik). Mołdawia- Polska 0:1.

Drugi gol dla Polski ( Robert Lewandowski ). Mołdawia- Polska 0:2

Czyli 10GB już jest.

Kibicujemy Naszym 😎


No i przerżnęli!!! Co musi siedzieć w ich głowach, mając zapas goli i to, że mecz trwa do końcowego gwizdka? GB są, lecz w smutku kibica😣


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

⚽ Powrót promocji GB za gole

@bronzub pięknie grali, czepiasz się  😂. A swoja drogą zastanawiało mnie to, że gdzie nie spojrzałem gdzie nie poczytałem, tam każdy pisał że nie ma opcji aby z tej grupy nie wyjść, a tym bardziej nie awansować na euro. Hmm.... zobaczymy 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Michał , a czy moja krytyka jest większa od słów komentatora, który poniżył rangę Mołdawii? Mecze trwają do upadłego i chociaż tacy Chorwaci przegrali z Hiszpanią, to każdy mecz zasługuje na równorzędny pod każdym względem. W Pucharze Polski też były łzy "wielkich" po przegranym pojedynku z przeciwnikiem z niższej półki. Charakter drużyny poznaje się po wyniku końcowym, niezależnie od stylu gry.