Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5704
  • 65

⚽ Powrót promocji GB za gole

Ważność WYSPY na facebooku poprawiono na 7dni.

Z dużym wahaniem SMS WYSPY na 233 wysłałem z jednego numeru dzisiaj, a na 3 daruję sobie.

Bez wahania natomiast dzisiaj uruchomiłem SZKOŁĘ jeszcze na 2 pozostałych numerach (razem na 4).

Dla samych właściwości nowych NL warto je uruchamiać jak nie ma się starego NL z dużym licznikiem odnowień.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Wojciech  Nie wiedziałem gdzie to umieścić wiec jakby co można mnie tam poprawić.Gole ostatnie Polska przegrała z Albania.Nasz kochany Orange daje 10 GB internetu na 7 dni wyślij SMS o treści POWODZENIA POD NUMER 233 lub zagladnij do aplikacji mobilnej Mój Orange i włącz.Oczywiscie jeśli nie zużyjesz tych GB w ciągu 7 dni mozesz to przedłużyć wysyłając SMS o treści AKT31 POD NUMER 811 KOSZT USŁUGI 9 ZL 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53557
  • 733

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Luki9 dobrze umieszczone informacje.

 

Kod POWODZENIA do uźycia jeszcze tylko dziś, po aktywacji pakiet 10 GB ważny 7 dni. 


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11188
  • 64

⚽ Powrót promocji GB za gole

Dzisiaj będzie sporo GB za gole 😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 173
  • 680
  • 1

⚽ Powrót promocji GB za gole

A nie wyłączyli gb za gole w tamtym roku?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10094
  • 89

⚽ Powrót promocji GB za gole

Oglądam mecz 🙂 Polska prowadziła z Estonią 5:0 ale obrona Polska  pogubiła się i prowadzimy 5:1 🙂 Mecz w TVP1 i w TVP Sport Kibicujemy Naszym 🙂

Natomiast Walia prowadzi z Finalndią 4:1. Mecz można obejrzeć na kanale Polsat Sport 114

Pozdrawiam 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11188
  • 64

⚽ Powrót promocji GB za gole

Faktycznie, promocja ostatni raz była we wrześniu 😔 Szkoda, gdyż było by sporo. Rafał był prawie pewien, że ostatnio o niej słyszał 😂 No nic, zostaje tylko się cieszyć. Zaktualizowałem tytuł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53557
  • 733

⚽ Powrót promocji GB za gole

Trzeba FB Orange Polska obserwować. Tam zawsze były podawane najwcześniej informacje o promocyjnych GB za gole.

Ciekawe, czy coś będzie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10094
  • 89

⚽ Powrót promocji GB za gole

Koniec meczu:

Polska wygrywa z Estonią 5:1 a

Walia wygrywa z Finlandią 4:1.

We wtorek odbędzie się decydujące rozstrzygnięcie o być albo nie być na Euro 2024 pomiędzy Walią a Polską na wyjeździe w Cardiff. Zapowiada się ciężka batalia.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5704
  • 65

⚽ Powrót promocji GB za gole

Z tej promocji zrezygnowano.