Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Konkurs - Karnet na Kraków Live Festival


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

[zakończone] Konkurs - Karnet na Kraków Live Festival

Już całkiem niedługo, bo 16-17 sierpnia odbędzie się Kraków Live Festival. Nie masz planów na ten czas? To dobrze, bo możesz wygrać karnet na to wydarzenie! Co trzeba zrobić? O dziwo jest to bardzo proste. Wystarczy w Tidal zrobić swoją playlistę i ją przesłać. A co jak nie mam subskrypcji w Tidal? Mamy na to pewne rozwiązanie 😉 Ruszyliśmy z bardzo atrakcyjną promocją, a więcej informacji po kliknięciu tutaj.

 

Swoją playlistę możesz przesłać do 12 lipca 2019r. Formularz, oraz wszelkie informacje znajdziesz tutaj: https://try.tidal.com/orangemusicpass

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkurs - Karnet na Kraków Live Festival

No chyba jednak promo Orange nie łączy się z konkursem Emotikon: sfrustrowany

 

5. Zasady uczestnictwa w Promocji: W celu wzięcia udziału w Konkursie, przez Okres Konkursu, Uczestnik musi spełnić następujące warunki:

(..)

(3) nie może posiadać subskrypcji w serwisie TIDAL aktywowanej za pośrednictwem dostawcy usług telekomunikacyjnych;

 

ajm confjuzd 😛


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Konkurs - Karnet na Kraków Live Festival

Akurat z tego co wiem aktywacja nie jest za pośrednictwem Orange. Bardziej tutaj chodzi o usługę konkurencji 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkurs - Karnet na Kraków Live Festival

Materiały promocyjne jedno, regulamin drugie. Być może to celowe by aktywować u operatora (dowolnego), a potem przejść na płacenie np. kartą. Nie wiem.