Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

[zakończone] ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Już dziś o północy wystartował Black Friday w Orange, a razem z nim obniżki na wiele urządzeń dostępnych w naszej sieci. Będzie taniej nawet o 1300 zł! ❤

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży. Kierujemy ją zarówno do nowych klientów, jak i przedłużających umowę w ofercie Plan Mobilny, Orange Love i Smartfony bez abonamentu na raty.

Akcja trwa do poniedziałku 2 grudnia 2019.

 

Sprawdźcie super obniżki na smartfony i złapcie najlepsze okazje! 🤑💰
Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę: https://www.orange.pl/lp/black-friday

 

Black Friday.jpg

 

I jak Wam się podoba tegoroczna akcja? Ktoś z Was na coś się pokusi? Emotikon: Bardzo szczęśliwy
A może ktoś na naszej stronie doszukał się bardziej atrakcyjną ofertę niż ta, zaprezentowana na zdjęciu? Bardzo szczęśliwy kot

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Zaraz sprawdzę co ciekawego jest w promocji Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

dziala ta strona??? od 15 minut odswiezam i nic

 

 

 

 

ok. dziala juz


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Coś niestety nie. Emotikon: Smutny Wyprzedziłam system. Emotikon: Mrugający
Ale ofertę znajdziecie również "szperając" ręcznie wśród telefonów.
A tymczasem dobrej nocy!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Faktycznie da się sprawdzić ofertę że hej. Strona tak się przeładowuje, że mamy prawdziwy Black Friday, ale dla serwerów Emotikon: MrugającyEmotikon: sfrustrowany


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Już powinna działać szybciej, przy najmniej u mnie śmiga aż miło 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 ✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Jest błąd na stronie. Przy zamówieniu kurierem idzie w porządku, natomiast nie da się skorzystać z opcji paczkomatu. Wyskakuje błąd o dokonaniu wyboru płatności, ale nie ma nigdzie tego wyboru i dalej nie da się zakończyć zamówienia.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

Już miałem Was pochwalić - jaka dobra promocja! Miesiąc temu jedno moje zamówienie gdzieś wam zaginęło i mimo moich prób kontaktu zostało bez odpowiedzi. Nadszedł Black Friday i ponownie złożyłem zamówienie na przedłużenie Orange Love z telefonem tym razem z promocji piątkowej Huawei Mate 20. Dziś przychodzi kurier bez telefonu, ale podpisałem umowę sądząc, że jest wszystko OK. 3 lata temu jednak przy podpisaniu umowy dostałem komórkę, więc napisałem na czacie Orange. Konsultantka napisałam - brak zamówienia na telefon w systemie. Spytała mnie się czy listownie mam dostać odpowiedź. Z molochem pocztowym to odp. dostanę za ponad 2 tygodnie, a ja zostanę z frajerską umową na 2 lata. Po co na święta zrobiliście możliwość zamówień tylko przez konsultanta jak to komedia pomyłek po Waszej stronie. Ja zamówiłem już akcesoria do tego telefonu, a tu taki numer wykręcacie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

✂ Już jest - Black Friday w Orange! (2019)

na mój orange pojawiły się raty, więc chyba wszystko w porządku tzn. sprzęt powinien dotrzeć