Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Xiaomi Mi 9 lite - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10914
  • 64

[oferta archiwalna] Xiaomi Mi 9 lite - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Mi_9_lite.jpg

 

W obecnym tygodniu mamy dla Was Xiaomi Mi 9 lite. Telefon z bardzo dobrej jakości ekranem o wielkości 6,39", dużą baterią 4030mAh, oraz potrójnym aparatem, który jest również bardzo dobrą opcją w nocy. Poniżej możecie zobaczyć wideorecenzję od Bart Check:

 

 

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z ratą obowiązującą przez 24 miesiące):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 zł na start, 55 zł abonamentu + 43 zł raty = 98 zł miesięcznie - dodatkowo możesz obniżyć cenę raty o 10zł, o czym więcej tutaj.

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30GB) - 0 zł na start, 75 zł abonamentu + 33 zł raty = 108 zł miesięcznie - dodatkowo możesz obniżyć cenę raty o 10zł, o czym więcej tutaj.

 

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 7GB) - 0 zł na start, 43 zł raty

 

Oferta bez abonamentu : 0zł na start, 20 rat po 64,95 zł = 1299 zł

 

Specyfikacja:

📱 wyświetlacz 6,39"

💾 64 GB ROM, 6 RAM

📸 tylni aparat 48 + 8 + 2 MPix

🤳 przedni aparat 32 MPix

💪 Octa-Core 2x2200 & 6x1700 MHz (Qualcomm SDM710 Snapdragon 710)

bateria 4030 mAh

 

🆕 Nowości (nie wszystko jest już dostępne na stronie, ale warto zaglądać, oraz pytać w salonach):

📉 Obniżki:

📈 Podwyżka słuchawek bezprzewodowych Xiaomi mi True Wireless.

 

Warto przy okazji przypomnieć BOX z Samsung S10 lub S10+, oraz możliwość uzyskania rabatu 10zł na ratę.

 

Szczegóły i regulaminy na orange.pl

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

 

Chcesz skomentować ofertę w tym tygodniu? Śmiało kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie ⬇

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

🆕 Xiaomi Mi 9 lite - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Wojciech  ten Xiaomi Mi9 Lite jest z brandem Orange czy bez?

Bo wziąłbym go, ale tylko bez brandu Orange


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

🆕 Xiaomi Mi 9 lite - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Anonim  Z tego, co czytałam, w Xiaomi można bez problemu przeinstalować system, duża część użytkowników to robi, szczególnie wolą przeinstalowanie z wersji Global na EU ze względu na lepsze tłumaczenie na język polski i drobne, lepiej działające funkcje. Na wszystkich forach Xiaomi o tym często mówią. Może to nie jest konkretnie odpowiedź na Twoje pytanie, ale zawsze jakieś rozwiązanie 😄

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Xiaomi Mi 9 lite - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@SarahLynn  tyle to ja wiem i potrafię to zrobić, ale nie chcę grzebać w oprogramowaniu, chcę fona bez brandu Orange, stąd pytanie w temacie 🙂