Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Rozwiąż quiz i przenieś numer do Orange, a zyskasz 6 miesięcy abonamentu za 0zł!


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[zakończone] Rozwiąż quiz i przenieś numer do Orange, a zyskasz 6 miesięcy abonamentu za 0zł!

3mc.png

 

Cześć. Na naszej stronie pojawiła się promocja dla przenoszących numer do Orange. Wystarczy rozwiązać quiz, a wtedy otrzymasz kod. Razem z nim zyskasz aż 6 miesięcy bez abonamentu! Dajcie znać, czy trudne pytania 😃 Macie czas do 24.03.2020. Promocja dostępna tylko pod adresem: https://www.orange.pl/view/poranazmiany Tam też więcej szczegółów.

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

 

Chcesz skomentować promocję? Śmiało kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie ⬇

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiąż quiz i przenieś numer do Orange, a zyskasz 6 miesięcy abonamentu za 0zł!

@Wojciech pytania nie są skomplikowane, wybrałem to co uważam za stosowne. Ostatnie pytanie trochę mnie zmartwiło, bo nie ma odpowiedniej odpowiedzi do wyboru.To mój wynik quizu:

partner.jpg

Szkoda, że ostatnio coraz częściej Orange traktuje mnie jako nieidealnego partnera. No cóż. poczekam do końca umowy i wybiorę bardziej pasującą ofertę :smileyvery-happy:

Jak ktoś chce, to przekazuję mój kod promocyjny zdobyty w quizie:

kod_q.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rozwiąż quiz i przenieś numer do Orange, a zyskasz 6 miesięcy abonamentu za 0zł!

Z ciekawości kliknąłem śmiało i okazało się, że... to jest test walentynkowy :manlol:

W nagrodę powinny być upusty na Love!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rozwiąż quiz i przenieś numer do Orange, a zyskasz 6 miesięcy abonamentu za 0zł!

Dobra oferta, tylko należy pamiętać, że abonament po okresie 6 miesięcy to 55 zł lub 75 zł.