Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 351
  • 823
  • 18

[oferta archiwalna] Oferta tygodnia - Smartfon Samsung Galaxy S10 512 GB

[ Edytowane ]

Hejka Szczęśliwa kobieta

W programie oferty tygodnia gościmy Samsunga Galaxy S10 512 GB. Co prawda jest wszędzie o nim głośno, ale zdecydowaliśmy się na zadanie mu trzech pytań, tak więc:

1. Jak można Cię nabyć i za ile?

W Planie Mobilnym 75, przy umowie na 24 miesiące możecie mieć go 199, a miesięczna rata za niego, to 150zł. Łączna oszczędność przy tym wariancie, to 192zł. 💰

W Planie Mobilnym 55 opłata startowa została zmniejszona z 898,99zł na 600zł, a miesięczna rata, to 138,01zł, co daje 200zł. 💰.

W Orange Love, możecie zakupić smartfona 192zł taniej. 💰💰 Zero opłat na start, a rata to 167zł/mc zamiast 175zł.

2. Jak wyglądasz?

Cudnie, sam popatrz... Szczęśliwa kobieta

lp-desktops10512gb.png

3. Opowiedz nam coś więcej o sobie.

• Ekran bez ramek
    Podziwiaj obrazy na zakrzywionym ekranie 6.1"
  • Wszystko pod ręką
    Przeznacz aż 512 GB na swoje ulubione aplikacje
  • Zaawansowane aparaty
    Baw się fotografią na 4 aparatach
  • Bezpieczne dane
    Dzięki skanerowi linii papilarnych w ekranie
  • Wytrzymała bateria
    Korzystaj z telefonu przez cały dzień i dziel się energią
  • Doskonała wydajność
    Wypróbuj możliwości procesora Octa-core Exynos 9 9820

Szanowni Państwo, czy macie jakieś dodatkowe pytania ? Jeśli tak to śmiało Szczęśliwy robot

Oferta obowiązuje od dziś, tj. 25.07.2019 do 31.07.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie oferty.

Polecamy Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 22, Pasjonat
  • 1001
  • 682
  • 12

Oferta tygodnia - Smartfon Samsung Galaxy S10 512 GB

To oferta dla dużo zarabiających a dla tych co mniej zarabiają ? Emotikon: Szczęśliwy  

0 Lubię to
Poziom 30, Ekspert
  • 1827
  • 1751
  • 86

@Citi2017  mniej zarabiasz to Xiaomi Redmi 6A z Allegro czy z Chin, po taniości telefon, może nie tak wypasiony, ale daje radę Emotikon: Mrugający

Ta oferta od Orange skierowana jest dla młodych wymagających użytkowników czy trochę starszych Emotikon: Mrugający

Poziom 39, Guru ****
  • 20957
  • 10665
  • 1051

Są inne promocje na tańsze telefony. Poza tym kiedyś proponowałem byśmy raz na tydzień analizowali zmiany w cennikach urządzeń - ale nie było zainteresowania.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 30, Ekspert
  • 1827
  • 1751
  • 86

@Piotrekk85  tak poza tym, większe zainteresowanie jest topowymi modelami, bo trudniej je złowić u Operatora w korzystnej dla klienta cenie, budżetowe telefony są z marszu tańsze i dostępność ich jest większa.

0 Lubię to
Poziom 39, Guru ****
  • 20957
  • 10665
  • 1051

[ Edytowane ]

Tu się nie zgodzę. Orange promuje bardziej topowe bo musi wyrobić sprzedaż flagowców by dostawać nowe modele na początku na wyłączność. Większość klientów kupuje modele z niskiej i średniej półki. Tylko mniej się o tym pisze.

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 30, Ekspert
  • 1827
  • 1751
  • 86

@Piotrekk85  a te tematy o dostępność topowych modeli, sporo było takich tematów, zresztą nie drążę już tego.

Poziom 39, Guru ****
  • 20957
  • 10665
  • 1051

Bo tych telefonów często nie ma bo mniej osób kupuje. Średniaków jest więcej i rzadziej są braki.
0 Lubię to
Poziom 29, Specjalista
  • 5703
  • 5388
  • 68

@Piotrekk85napisał(-a)
Bo tych telefonów często nie ma bo mniej osób kupuje. Średniaków jest więcej i rzadziej są braki.

@Piotrekk85 , tutaj się nie zgodzę, ponieważ bazowałem wiele razy na moim modelu Samsunga i za każdym razem był niedostępny jak sprawdzałem. Ślepy los zrządził, że miałem farta Emotikon: Bardzo szczęśliwy