Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1375
  • 1975
  • 42

[oferta archiwalna] Oferta tygodnia - 馃摫 Nokia 4.2

[ Edytowane ]

馃憢 w tym tygodniu mamy dla Was w ni偶szej cenie Nokia 4.2

lp-desktop.png

Pierwsza Nokia w ofercie tygodnia. W tak niedu偶ej cenie mamy zaserwowane odblokowanie telefonu twarz膮. Tak samo jak w znacznie dro偶szych flagowcach. Twoim zdj臋ciom pomaga sztuczna inteligencja. Warte uwagi jest zakrzywione szk艂o. Dzi臋ki temu smartfon wygl膮da fajnie i daje wra偶enie znacznie lepszego wykorzystania ekranu.

W ofercie tygodnia mo偶ecie smartfon zakupi膰 w ofercie:

Plan Mobilny 45 (Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 7GB z pe艂n膮 pr臋dko艣ci膮) - 29z艂 raty + 45z艂 abonament = 74z艂 miesi臋cznie - 0z艂 na start

Plan Mobilny 55 (Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB z pe艂n膮 pr臋dko艣ci膮) - 27z艂 raty + 55z艂 abonament = 82z艂 miesi臋cznie - 0z艂 na start

Orange Love - 27z艂 raty - 0z艂 na start

Wi臋cej tutaj: https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

Najwa偶niejsze ze specyfikacji:

馃摫 wy艣wietlacz 5,71"

馃捑 32 GB ROM, 3 RAM

馃摳 tylni aparat 13 MPix

馃こ przedni aparat 8MPix

馃挭 Qualcomm庐 Snapdragon鈩 439

鈿 bateria 3000 mAh

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Zobacz wi臋cej temat贸w oznaczonych etykiet膮:

Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1368
  • 72

Oferta tygodnia - 馃摫 Nokia 4.2

I jest Nokia. Smartfony Noki (hmd global) bardzo niedocenione. Wysoka jako艣膰 wykonania. Szk艂o hartowane na przodzie i chyba ty艂. Mam w domu Nokie 5.1 Plus i jestem pod wra偶eniem.  Ceny na naszym rynku dobre. @Wojciech brakuje mi wi臋kszej ilo艣ci modeli na Orange.pl. przeka偶 sugesti臋. 

Poziom 20, Pasjonat
  • 829
  • 994
  • 4

呕eby jeszcze ta Nokia wypu艣ci艂a jaki艣 wsp贸艂czesny model z ekranem nie wi臋kszym ni偶 5 cali...

0 Lubi臋 to
Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1368
  • 72

[ Edytowane ]

@bluesmanniak , Masz Nokia 1 - 4,5" . Prosty smartfon do dzwonienia. Wi臋kszo艣膰 nie przekracza 6. Dla mnie super. 

Czyste Androidy i p艂ynno艣膰 dzia艂ania + bardzo dobra jako艣膰 wykonania, takie s膮 moim zdaniem dzisiejsze Nokie z Androidem.

0 Lubi臋 to
Poziom 31, Ekspert
  • 2425
  • 2122
  • 98

@Ron  nie napisa艂e艣 wszystkiego Emotikon: Mrugaj膮cy

Czysty Android i szybkie aktualizacje, d艂ugie wsparcie pono膰, wi臋c du偶y plus Emotikon: Mrugaj膮cy

Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1368
  • 72

[ Edytowane ]

@irek6311 , tak zgadza si臋 pono膰 najszybsze aktualizacje, bardzo wa偶ny szczeg贸艂, dzi臋ki Emotikon: Mrugaj膮cy Nokia (hmd) ro艣nie, ale bardzo powoli. 

0 Lubi臋 to
Poziom 31, Ekspert
  • 2425
  • 2122
  • 98

[ Edytowane ]

Ja nie narzekam na wsparcie Xiaomi i Motoroli, ale Nokia ma niby lepsze, nie sprawdza艂em, mo偶e z wiosny jak膮艣 Nokie kupi臋, mam teraz 6 kart sim, 2 telefony tego nie obs艂u偶膮, awaryjnie Noki臋 N8 u偶ywam i ona te 2 dodatkowe simki, na zmian臋 obs艂uguje. Tak na marginesie ta Nokia z tematu by mi pasowa艂a, jest naprawd臋 dobra, ale trzeba b臋dzie j膮 z wolnego rynku bra膰, nie mam nic na abonament.

Poziom 20, Pasjonat
  • 829
  • 994
  • 4

@Ronnapisa艂(-a)

@bluesmanniak , Masz Nokia 1 - 4,5" . Prosty smartfon do dzwonienia. Wi臋kszo艣膰 nie przekracza 6. Dla mnie super. 

Ech, przecie偶 nie o to chodzi! Nokia 1 to smartfon dla przedszkolak贸w, aparat s艂abiutki, pami臋ci ma艂o, procesor te偶 kiepski, kszta艂t mydelniczki, zapomnij...

Ja czekam (pewnie ju偶 si臋 nie doczekam) na smartfon 4,5 - 5", kt贸ry ma wszystko, co maj膮 dobre wsp贸艂czesne telefony. I mog臋 za niego da膰 tyle ile trzeba.

A co do Android 9 Pie to zdania s膮 podzielone. Owszem, szybko startuje i jest szybki ale ma sporo ogranicze艅 i nie jest dostatecznie elastyczny, co艣 za co艣...