Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2


Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10897
  • 64

[oferta archiwalna] Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

👋 w tym tygodniu mamy dla Was w niższej cenie Nokia 4.2

 

lp-desktop.png

 

Pierwsza Nokia w ofercie tygodnia. W tak niedużej cenie mamy zaserwowane odblokowanie telefonu twarzą. Tak samo jak w znacznie droższych flagowcach. Twoim zdjęciom pomaga sztuczna inteligencja. Warte uwagi jest zakrzywione szkło. Dzięki temu smartfon wygląda fajnie i daje wrażenie znacznie lepszego wykorzystania ekranu.

 

W ofercie tygodnia możecie smartfon zakupić w ofercie:

Plan Mobilny 45 (Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 7GB z pełną prędkością) - 29zł raty + 45zł abonament = 74zł miesięcznie - 0zł na start

Plan Mobilny 55 (Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB z pełną prędkością) - 27zł raty + 55zł abonament = 82zł miesięcznie - 0zł na start

Orange Love - 27zł raty - 0zł na start

 

Więcej tutaj: https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

 

Najważniejsze ze specyfikacji:

📱 wyświetlacz 5,71"

💾 32 GB ROM, 3 RAM

📸 tylni aparat 13 MPix

🤳 przedni aparat 8MPix

💪 Qualcomm® Snapdragon™ 439

bateria 3000 mAh

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

I jest Nokia. Smartfony Noki (hmd global) bardzo niedocenione. Wysoka jakość wykonania. Szkło hartowane na przodzie i chyba tył. Mam w domu Nokie 5.1 Plus i jestem pod wrażeniem.  Ceny na naszym rynku dobre. @Wojciech brakuje mi większej ilości modeli na Orange.pl. przekaż sugestię. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

Żeby jeszcze ta Nokia wypuściła jakiś współczesny model z ekranem nie większym niż 5 cali...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

@bluesmanniak , Masz Nokia 1 - 4,5" . Prosty smartfon do dzwonienia. Większość nie przekracza 6. Dla mnie super. 

 

Czyste Androidy i płynność działania + bardzo dobra jakość wykonania, takie są moim zdaniem dzisiejsze Nokie z Androidem.

 

Anonim

Nie dotyczy

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

@Ron  nie napisałeś wszystkiego 😉

Czysty Android i szybkie aktualizacje, długie wsparcie ponoć, więc duży plus 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

@Anonim , tak zgadza się ponoć najszybsze aktualizacje, bardzo ważny szczegół, dzięki Emotikon: Mrugający Nokia (hmd) rośnie, ale bardzo powoli. 

Anonim

Nie dotyczy

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2

Ja nie narzekam na wsparcie Xiaomi i Motoroli, ale Nokia ma niby lepsze, nie sprawdzałem, może z wiosny jakąś Nokie kupię, mam teraz 6 kart sim, 2 telefony tego nie obsłużą, awaryjnie Nokię N8 używam i ona te 2 dodatkowe simki, na zmianę obsługuje. Tak na marginesie ta Nokia z tematu by mi pasowała, jest naprawdę dobra, ale trzeba będzie ją z wolnego rynku brać, nie mam nic na abonament.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Oferta tygodnia - 📱 Nokia 4.2


@Ronnapisał(-a)

@bluesmanniak , Masz Nokia 1 - 4,5" . Prosty smartfon do dzwonienia. Większość nie przekracza 6. Dla mnie super. 

 


Ech, przecież nie o to chodzi! Nokia 1 to smartfon dla przedszkolaków, aparat słabiutki, pamięci mało, procesor też kiepski, kształt mydelniczki, zapomnij...

Ja czekam (pewnie już się nie doczekam) na smartfon 4,5 - 5", który ma wszystko, co mają dobre współczesne telefony. I mogę za niego dać tyle ile trzeba.

A co do Android 9 Pie to zdania są podzielone. Owszem, szybko startuje i jest szybki ale ma sporo ograniczeń i nie jest dostatecznie elastyczny, coś za coś...