Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta achiwalna] Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

[oferta achiwalna] Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Wojciech_0-1661433841168.png

Tablet TCL TAB 10S LTE - taniej o 120 zł w wybranych Planach, to podobno idealna propozycja na powrót do szkoły 🎒 Do 31 sierpnia będzie on w ofercie tygodnia, chyba że wcześniej się skończą zapasy 🤷‍♂️ Bateria wydaje się że jest całkiem spora 8000 mAh. Jest obsługa kart nano SIM i działa LTE, także poza domem można również spokojnie korzystać. Wyświetlacz w technologii IPS, dzięki czemu kolory powinny być wyraziste, a w słońcu nie powinno być problemów z odczytaniem co się na ekranie dzieje.

 

 

W cennikach oferty bez abonamentu wprowadzamy następujące zmiany:

 

 

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19445
  • 56242
  • 763

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Czy w obecnych czasach pamięć w urządzeniu na poziomie 32 GB jest wystarczająca? Mam jeszcze telefon z wbudowaną pamięcią tej wielkości i zaczyna mnie irytować ciągłe czyszczenie pamięci, żeby coś innego się zmieściło. To będzie ciągłe przeinstalowywanie aplikacji. według mnie, to szkoda kasy na tablet TCL TAB 10S LTE. Jedyna zaleta, która by przemawiała, to obsługa kart SIM, co przydaje się w trasie do nawigacji oraz pojemna bateria.


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Pewnie i racja. Całe szczęście tablet ma wejście na kartę pamięci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19445
  • 56242
  • 763

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Nie wszystkie urządzenia wspierają instalacje aplikacji na dodatkowej karcie pamięci. Podobnie jest z aplikacjami, wymagają instalacji w pamięci głównej, a nie dodatkowehlj karcie SD


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

To prawda i warto o tym wiedzieć 👍 Dobrze że piszesz dla innych.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2074
  • 6502
  • 70

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Jakiś czas temu rozglądałem się za tabletem i zastanawiałem się na TCL. Jakiś lepszy model (z 4/64) kosztuje porównywalnie do lenovo, a dodatkowo do TCL i podobnych bardzo ciężko znaleźć dedykowaną etujkę 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19445
  • 56242
  • 763

Tablet TCL TAB 10S LTE w ofercie tygodnia oraz inne zmiany w cennikach w Orange

Gro etui da się dalo się dostać do Samsungów, ale obecnie tych tabletów jest bardzo mało. Sam się zastanawiam, jaki siedmiocaliwy wybrać.