Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

[archiwum] Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

n9.jpgW tym tygodniu mamy dla Was obniżony zestaw Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4. Jest to dobry wybór dla osób uprawiających codziennie sport. Z baterią 5020 mAh spokojnie będzie się można wybrać na długi maraton. Więcej o telefonie dowiecie się z poniższej recenzji:

 

 

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z ratą obowiązującą przez 24 miesiące):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 zł na start, 55 zł abonamentu + 46,00 zł raty = 101,00 zł miesięcznie

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 70GB) - 0 zł na start, 75 zł abonamentu + 36,00 zł raty = 111,00 zł miesięcznie

 

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10GB) - 0 zł na start, 46 zł raty

 

Specyfikacja

📱 wyświetlacz 6,53"

💾 64 GB ROM, 3 RAM

📸 aparat 48+8+2+2 MPix

🤳 przedni aparat 13 MPix

💪 procesor 8-rdzeniowy Media Tek Helio G85 2x2,0 GHz + 6x1,8 GHz

bateria 5020 mAh

 

Oferta specjalna od 8 października br.

 

🆕 nowości:

 

📈 podwyżki:

Zmiana cen:

 

📈 podwyżki wynikające z zakończenie specjalnej akcji w ofercie Orange Love:

  • Alcatel 3L (2020),
  • Huawei P Smart 2019,
  • Huawei P smart Pro,
  • Motorola Moto G8 Power Lite,
  • Samsung Galaxy A20e,
  • Samsung Galaxy Note 10 Lite,
  • Samsung Galaxy A10,
  • Samsung Galaxy S10 128GB.

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

8 ODPOW. 8

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Niestety ten Redmi Note posiada tylko 3GB RAM, który z połączeniu z MIUI 12 będzie szybko zamykał aplikacje. Szkoda, że nie macie wersji 4/128, która jest o niebo lepsza od tej z 3/64, trochę to słabo wygląda.

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@TheEcki   niestety piszesz nieprawdę, wcale MIUI nie zabiera tyle pamięci i optymilazacja jest ok, nie miałeś raczej Xiaomi jak takie coś wypisujesz, tak na marginesie Android zjada z marszu połowę RAM, jak masz 3GB to 1,5GB, 6GB masz to zje 3GB, nic do tego nie ma interfejs, trzeba pozabijać zbędne aplikacje i 3GB wystarczy, telefon zresztą nie dla graczy (wymagających tym bardziej), więc przy tej cenie telefonu nie ma co oczekiwać cudów, mam w aucie jako nawigację Xiaomi Redmi8 i ma 3GB RAM, daje radę 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Anonim Pod warunkiem, że mu nie wariuje dotyk (co mi właśnie się udzieliło), ale to kwestia mojego szczęścia do sprzętu.. mówiłem, że jestem atechniczny wraz z towarzyszącymi temu protestami ze strony używanego sprzętu..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Jak nie mam racji, jak mam. Weź sobie uruchom ma MIUI 3 aplikacje typu Messenger, Facebook, Instagram. Ja mam porównanie do Mi Mixa 2S, gdzie sam system mi bez problemu zużywa 3 giga RAM, ale tutaj akurat mam 6. W podobnej cenie jest Redmi 9, które ma 4/64, a to już jest duża różnica, bo używałem 3/64 i 4/64 Redmi Note 9. Jeżeli ktoś nie korzysta z niewymagających aplikacji równie dobrze może sobie kupić telefon za 400 zł. 

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@TheEcki  3GB RAM to takie minimum przyzwoitej pracy telefonu, jak włącza ktoś FB i inne żrące ram aplikacje, to ten telefon nie dla niego, obecnie pomiędzy 3GB RAM a 4GB RAM jest często różnica 50 zł, więc trzeba uważać gdzie oszczędzać warto, , nie musisz mnie uświadamiać co do telefonów, bo siedzę w temacie od 20 lat 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Ja tylko napisałem, że nie warto oszczędzać na telefonie tych 50 zł, gdzie za większą kwotę dostaniesz coś więcej. Zresztą ja i tak nie przepadam za średniakami. Niestety mają krótkie życie i po roku czy maksymalnie dwóch latach nie są to już dobre urządzenia. Pamięć eMMC, kiepskie aparaty. Sam używam dwuletniego flagowca i porównywałem do do Redmi 9 to jest niebo, a ziemia. Aparaty o wiele lepsze. Średniaki są dla mało wymagających użytkowników, którzy korzystają od czasu do czasu z funkcji smart. Jeżeli siedzisz w telefonach 20 lat to nie ma co tego porównywać, bo to przepaść technologiczna. W 2001 topowym urządzeniem była Nokia 7650, która kosztowała cenę nowego Samsunga Galaxy S20 Ultra. 

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@TheEcki  co do telefonu z tematu, typowy do dzwonienia i małego obciążenia aplikacjami, była promocja na fony z 3GB RAM i 32GB ROM (399zł), sam używam Motoroli One i Samsung Galaxy S10 (nowy nabytek) 8GB RAM i 128GB ROM, bebechy ma świetne i aparat, ale za tą cenę to już wymóg, ale stara poczciwa Nokia N8 z Symian OS, nadal mi też służy i tylko wymieniłem akumulator, taki telefon obecnie nie do kupienia, te nowe tyle lat nie wytrzymają.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB + Opaska Xiaomi Mi Band 4 - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Nokia N8 była dobrym telefonem z kiepskim systemem, Symbian był jaki był, ale niestety malo intuicyjny. N8 miała świetny aparat, tylko hardware przestarzały, dlatego Symbian odszedł do lamusa, bo Nokia oszczędzała na CPU. Miałem w tym samym czasie Galaxy I9000, czyli pierwsza S i niestety Nokia na Symbianie działała bardzo wolno. Co do Galaxy S10 urządzenie bez szału jak każdy Samsung od 4 lat, Exynos zabija te telefony. Ekrany zakrzywione, które mi się nie podobają.