Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

Orange odświeżył plany w związku z rychłym wprowadzeniem sieci 5G.
Abonament indywidualny:
Plan Mobilny 75 zł - nowi klienci/przedłużający po podpisaniu umowy automatycznie dostaną 70 GB co miesiąc i dostęp do sieci 5G po komercyjnym wdrożeniu. Natomiast obecni klienci tego planu mogą aktywować Możliwość korzystania z 5G, która za darmo podwyższy ilość GB z 30 do 70 GB. Po wykorzystaniu standardowo lejek 1 Mb/s.

image.png

Orange Love - Pakiet Extra i Premium oferują dostęp do sieci 5G oraz minimalnie podwyższone pakiety danych - w Extra dodatkowe 5 GB (łącznie 20 GB) a w Premium dodatkowe 10 GB (łącznie 40 GB).

image.png

Klienci biznesowi: Paczki L i XL zapewniają dostęp do sieci 5G (są one oznaczone gwiazdką). Dodatkowo klienci dostają dodatkowe 5 GB lub 10 GB (jest straszna rozbieżność na stronie internetowej). Dotychczasowi klienci również otrzymają benefity.

Plany zgodne z 5G zostały oznaczone jako Wkrótce 5G. Więcej informacji na stronie https://www.orange.pl/view/5g

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

Mnie by bardziej interesował plan internetowy z routerem.

 

edit:

Skoro w filmiku reklamowana jest sieć 5G, to ciekawi mnie, czemu na smartfonie została zaprezentowana aplikacja Mój Orange 4.15, zamiast Nowy Mój Orange 5.0?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

Co z linkiem do nowej oferty:

https://www.orange.pl/lp/wkrotce-5g-w-orange

zamieszczonym na stronie:

https://www.orange.pl/view/5g.

Wyświetla mi się strona 404


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

Nie wiem, czy zadawać pytanie w osobnym wątku, ale chciałabym wiedzieć, czy w ofercie na kartę będzie możliwość korzystania z 5g? Czy trzeba będzie poczekać na późniejszy rozwój oferty?

 

Edit: W FAQ doczytałam, że flex nie będzie miał na razie, więc chyba już wiem, że w ofercie na kartę tez trzeba będzie czekać 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

@SarahLynn podejrzewam, że może być jeszcze konieczność wymiany kart SIM, jak było przy 4G LTE.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

"Z technologii 5G w Orange skorzystasz, jeśli będziesz posiadać:

  • ofertę z dostępem do 5G, czyli np. nowy Plan Mobilny 75 lub Abonament komórkowy w Orange Love Extra lub Premium – w przypadku Klienta indywidualnego, a Nowy Plan Firmowy L lub Nowy Plan Firmowy XL – w przypadku Klienta biznesowego,
  • telefon obsługujący tę technologię,

oraz będziesz znajdować się w zasięgu sieci 5G po jej komercyjnym uruchomieniu."

Według strony nie, chociaż podejrzewam, że jeśli ktoś miał np jeszcze najmniejszą możliwą kartę micro sim albo zwykłą sim to nie ogarnie 5G


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

@SarahLynn puki komercyjnie sieć 5G nie ruszy, to można sobie teraz gdybać.

W przypadku kart SIM po wprowadzeniu 4G LTE nie trzeba było wymieniać, ale bez wymiany usługa działała nie stabilnie lub z niskimi prędkościami.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

trzeba bylo rowniez wrzucic info ze zwieksza sie paczka danych dla OL standard oraz mini do 10GB.

Anonim

Nie dotyczy

Większe pakiety danych w związku z rychłym wprowadzeniem 5G

Pewnie po 10 latach wymiana sim karty LTE na 5G będzie za darmo