Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11883
  • 54

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

@andrzej1441 wiem o tym, ale @reor chce tylko GB 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

@reor kombinacji jest niewiele. Jak masz opisane jak w poście na początku, to sobie aktywujesz i korzystasz. Jeżeli uważasz, zę za skomplikowane, to zawsze możesz doładować konto Orange na kartę w taryfie FREE (obecnie standard), gdzie za doładowania dostajesz GB. Resztę złotówek przeznaczasz na elastyczny pakiet internetu:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/elastyczne-pakiety-internetowe-w-orange-na-karte/

oraz informacje o ilości GB po doładowaniu (więcej GB można zyskać doładowując przez apkę lub stronę: https://doladowania.orange.pl/ 😞

https://doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internet-na-karte

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5703
  • 65

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

@IreneuszCDproponuję startówkę za 5 zł i działanie podtrzymujące ważność przegródki z GB za  doładowanie

( 6 GB  startowe + 20 GB z promocji pierwszej środy czerwca + 100 GB za  założenie konta w MO + inne na razie nieznane promocje)

przez ponad 5 miesięcy wykorzystując tylko startowe 5 zł.

Jak doliczę 10 zł za zgody do będzie ponad 15 miesięcy.

 

@reor  woli zapłacić 150 - 225 zł u konkurencji a nie 5 zł w Orange bo niezbędna jest aktywacja NL za 1 zł co miesiąc.

 

PS. Jak jednorazowe darmowe NL dobrze czasowo wpasują się to wyjdzie spokojnie 20 miesięcy ze startówki.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

Wygoda w moim przypadku zaczyna wygrywać, dlatego skłaniam się w stronę ofert typu FLEX 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

@Ron masz rację👍, wygoda przemawia, jak chcę na szybko aktywować nowy numer we FLEX, to chwila moment. Wyciągam telefon z apką, opłata online i nie trzeba po nową startówkę gonić do sklepu, czy na stację benzynową. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

Myślę, że moja opinia nie została w pełni zrozumiana. Wszystko co opisujecie jest mi znane i wiem w jaki sposób wycisnąć GB niskim kosztem. Problem jednak w tym, dlaczego nie może być o wiele prościej, czyli bez czekania na promocyjne środy, kombinowania z NL za 1zł, bez 100GB za założenie konta itp. Czy dla Orange tak trudno jest wprowadzić prostą ofertę paczek GB bez zbędnych minut i sms-ów? Propozycję takiej oferty zgłosiłem tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Oferta-na-kartę-5-10-15/idi-p/360113

Na rynku nie ma analogicznej oferty, Orange też na dzień dzisiejszy nie posiada takiej prostej oferty. Tutaj nie chodzi o dzienne, tygodniowe lub miesięczne doładowania, elastyczne pakiety internetowe czy Flex-a, ale o sytuację, gdy klient z góry opłaca cały wybrany okres korzystania z usługi, a w zamian otrzymuje rozsądną ilość GB i tylko GB, bez zbędnych dodatków i bez zbędnego kombinowania z doładowaniami, NL itp. Większość obecnych klientów Orange, ale także tych nowych szuka ofert na stronie Orange.pl, a nie na forum, a niestety oferty prezentowane na stronie Orange.pl nie zawierają podobnych rozwiązań o tak prostej zasadzie działania i w  tej relacji cena/ GB /ważność GB.  Oczywiście nie neguję dobrodziejstw nowego NL, bonusów w środy itp, ale brakuje rozwiązań kompleksowych, czyli jednej prostej oferty dotyczącej tylko pakietów GB na trochę dłuższe okresy niż jeden miesiąc. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11883
  • 54

Propozycja wyciśnięcia jak największej ilości GB niskim kosztem

@reor tego co oczekujesz, nie ma żaden operator nie wirtualny, bo to się po prostu operatorom nie opłaca, liczy się zysk i najlepiej jak klient kupi full pakiet 😉

Obecnie najwięcej jest GB i w korzystnej cenie w promocyjnym Bez Limitu, sytuacja raczej się nie zmieni, trend zwyżkowy jest, bo inflacja panuje 🙂