Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@piotrKawiory zawsze to jest alternatywa w przypadku kończenia się paczki GB, którą obecnie się posiada. Aktywację można wykonać maksymalnie do 28 lutego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@Katani1napisał(-a)

Od dziś 10 GB pakietu elastycznego za darmo.


@Katani1 , powiedz mi, co się stało ze środami z Orange, gdy najpierw uciekłem z abonamentu na Flexa (jeszcze były i zniknęły), a po przejściu na OFnK widzę jedynie w pakietach i usługach tzw.promocję jako prezent na kartę, o którym pewnie tak samo myślimy, że jest to elastyczny pakiet internetowy 10GB na 10 dni ważna do 28.03. Czy to tak teraz wygląda, że pierwsza środa miesiąca jest w taki sposób prezentowana? No i czy ewentualnie ta promka nie "wywróci" mi znowu OFnK, jak zrobiłem błąd z komendą do zawsze bez limitu?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Miałeś abo, miałeś środy z Orange co tydzień. Jeśli teraz masz ofertę Orange Free na Kartę to masz prezent w pierwszą środę miesiąca. Możesz aktywować ten prezent za darmo w apce lub na stronie MO. Jeśli jednak masz darmowe GB z doładowań, to one schodzą pierwsze. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Katani1 , dzięki😊 No to się nie opłaca, bo mam ok. 115 GB i środki na rozmowy. Tak to zrozumiałem😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Ogólnie elastyczne pakiety internetu są bardzo rzadko wykorzystywane w czystym OFNK. Zaletą jest że paczki mają część do roamingu jak bonus w NL W celu przedłużenia można skusić się na elastyczny 30 GB na 30 dni  za 15 zł na próbę

 

PS. Jak utrzymanie numeru i RWK było darmowe, to elastyczne miały zapewne większe wzięcie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@ketrasaArtur  kiepski ten prezent teraz dali bo pierwszy on nie schodzi.Kiepsko 😐


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@Luki9napisał(-a)

@ketrasaArtur  kiepski ten prezent teraz dali bo pierwszy on nie schodzi.Kiepsko 😐


Też to właśnie zauważyłem, więc w wielu przypadkach jest to nie do wykorzystania. Chyba że w roamingu bo pakiet to 10 GB w kraju lub 1,56 GB w roamingu jak dobrze rozumiem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@piotrKawiory  , @Luki9 

Prezent nie dla wszystkich chętnych chcących skorzystać z okazji , tylko dla   wybranych klientów Orange   ponieważ GB z  " prezentu "  nie zchodzą w pierwszej kolejności  !  Zastanawiam się , po co  jest takie dzielenie klientów , może ktoś ma jakiś pomysł .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Nie ma co narzekać. W lutym jeszcze coś może wpaść na Walentynki - 14 lutego i Tłusty Czwartek 16 lutego.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441  ja nie narzekam , tylko nie rozumiem dlaczego w tym konkretnym  prezencie GB nie schodzą pierwsze dla wszystkich zainteresowanych , a w innych prezentach w pierwszej kolejności są rozliczane  ,

np.  w  prezencie    " GB za gole "