Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowość: Zakup starter w Orange online!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7542
  • 137

Nowość: Zakup starter w Orange online!

@Samotnick , @ketrasaArtur , to tak 99% pewności, że numery nowe nigdy nie używane 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1614
  • 5547
  • 60

Nowość: Zakup starter w Orange online!

@Windowv2to wiadomo, że dopiero po aktywacji numeru sporo rzeczy jest ustawianych, podobnie jak przy przeniesieniu numeru.

Co dzieje się z kupionym starterem za 5 zł z NL na 5 dni i predefiniowanym NL cyklicznym za 31zł (30 zł) po aktywacji opisał @ketrasaArtur  tutaj. 

 

PS

A swoją drogą to ile pobiera teraz zł z konta głównego przy odnowieniu cyklicznego NL za 31 zł na tych dedykowanych kupionych starterach?

Według regulaminu to 30 zł pomimo, że aktualna cena to 31 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Nowość: Zakup starter w Orange online!

Co jest najciekawsze na czarnym tle napisali o 30 zł na 31 dni a w pomarańczowym opakowaniu napisali że 31 zł na 31 dni. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Nowość: Zakup starter w Orange online!

Czy na starterach zakupionych online można uruchomić usługę Więcej czasu na internet? Na moim nie pojawia się taka możliwość pomimo wyłączenia KWR czy NL.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32349
  • 36362
  • 1368

Nowość: Zakup starter w Orange online!

Na mój Orange różnie. Smsem lub krótkim kodem można.

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Nowość: Zakup starter w Orange online!

Dziś kilka minut po północy zakupiłem online starter za 5 złotych. Opłatę pobrało. Przyszły 2 e-maile z "Autopay" - "Rozpoczęliśmy realizację twojej płatności z Orange" oraz "Przekazaliśmy twoją płatność dla Orange". 

 

I wyskakuje mi jakaś "Autoryzacja" jak niżej. I mam wpisać "kod aktywacyjny", i gdzie on się znajduje? Bo nie widzę go w tych 2 emailach od "Autopay". A nie mam żadnego emaila dodatkowe z kodem aktywacyjnym, mamy juz godzinę po 12:00, czyli minęło blisko 12 godzin odkąd kupiłem starter. 

 



Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Nowość: Zakup starter w Orange online!

@Loonatyk Dostaniesz ten kod w mailu od Orange. On służy tylko do śledzenia przebiegu zamówienia.

IMG_0314.jpeg


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Nowość: Zakup starter w Orange online!

I właśnie nie mam tego emailu od Orange. A minęło 12 godzin odkąd opłaciłem zamówienie.

 

Przyszły tylko 2 e-maile od "Autopay"


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Nowość: Zakup starter w Orange online!

@Loonatyk Przyjdzie, cierpliwości.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Nowość: Zakup starter w Orange online!

Wiadomość wylądowała w.. spamie. Teraz sprawdziłem z ciekawości. Także jak ktoś ma podobną sytuację do mojej to zerkać do spamu. Nie sądziłem, że wiadomość od Orange tam wyląduje i dlatego nie skupiłem się na tym, czekając na normalną wiadomość na skrzynkę. 🙂