Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Canal + w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe Canal + w Orange

Nie wiem czy @Wojciech ma jakieś info, ale oficjalnie planów na dziś nie ma. Nieoficjalnie co mogę napisać (a Wojtek pewnie nie potwierdzi bo nie wie lub nie może) to na "jesieni" będą zmiany (termin jesień nie jest bliżej sprecyzowany). Już w mediach pojawiają się informacje o planowanym rebrandingu nc+ na "platforma canal+" (nie mylić z kanałami canal+). Co będzie, to coś tam wiem, ale jeszcze nie do napisania na forum - ale jak śledzisz różne fora o telekomunikacji lub o contact center - to są przecieki 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Nowe Canal + w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Nowe Canal + w Orange

Wiele napisać nie mogę jak napisał Piotrekk85 i za to dziękuję. Natomiast Canal+ 4K czasem nie jest obecnie tylko w NC+? Przez to pewnie ciężko.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Nowe Canal + w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Nowe Canal + w Orange

Nie musisz przepraszać. Co tylko mogę to oczywiście przekażę 🙂

 

W jednej kwestii się z Tobą nie zgodzę. Canal+ 4K nie jest za darmo w NC+. Zobacz tutaj: https://ncplus.pl/canal-plus-4k-ultra-hd Na dole strony podana cena.

Zerknij też tutaj: https://satkurier.pl/news/173813/co-sie-dzieje-z-dostepem-do-canal-4k-ultra-hd-w-nc.html

Teraz widzę że są różne promocje z tym kanałem, w przedłużeniu zapewne też jest jakaś opcja, ale nie był dodawany ten kanał dla tych co posiadali paczkę kanałów Canal+.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Nowe Canal + w Orange

nie mogłeś od razu tak  mówić mówić że canal+ 4k u nc+ to oddzielny kanał 🙂 nie doczytałem tego wcześniej 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Nowe Canal + w Orange

Nie jest za darmo, ale płaci się za jakość.

 

W Orange pasmo dla kanałów HD ma 8mbit... z tym, że chyba tylko na palcach jednej ręki można policzyć ilość kanałów z takim bitrate (większość pewnie ~4.5).

Prawda jest taka, że normalny kanał HD wyświetlany na telewizorze/monitorze w 1080p powinien wyglądać jak obecnie wygląda Eleven Sports 1 4K na takim wyświetlaczu.

 

Mamy 2019 rok, w Orange dalej rozsyła taki sam obraz dla klientów światłowodowych i miedzianych. Na prawdę nie da się nic z tym zrobić? Jakiś czas temu założyłem pomysł w odpowiednim dziale, ale pewnie i tak 95% ludzi odwiedzających forum tam nie zagląda... Części to nie przeszkadza, ale mnie krew zalewa jak czasami widzę to co widzę i jest napis "HD". I nie mówię tu o materiałach sprzed 30 lat w formacie 4:3 przegrywanych z kasety VHS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe Canal + w Orange

A ilu nadawców udostępnia lepszy sygnał?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Nowe Canal + w Orange

Zapewne każda pierwsza lepsza lokalna "kablówka". Z większych Vectra, nc+. Innych nie mam porównania niestety.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Nowe Canal + w Orange

To że inni tego nie robią to nie znaczy że Orange musi brać z nich przykład 😉