Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1633
  • 5635
  • 61

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Anonimnapisał(-a)

@Ron  teraz nastanie moda, na krótkie połączenia w prepaid 😉


Bardzo dawno temu już wspominałem o innej metodzie. Można nawet ją nawet znacznie uprościć. Dopóki mało osób z niej korzysta to nie będzie presji na programistów na naprawę niuansów. YES zlikwidowali, Skarbonkę zlikwidowali, o promocyjnym już zapomniałem tak jak o MASZ MINUTY dlatego lepiej cicho siedzieć.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Z tego co widać po SMSie, jednak przychylam się do informacji, że opłata będzie pobierana za zerowy ruch. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18627
  • 53341
  • 721

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Ron opłata będzie pobierana tylko do wysokości środków posiadanych na koncie.

Mnie bardziej zastanawia, co dalej będzie z numerem jak już stan konta będzie zerowy. Dodatkowo wp to osadzona usługa na odbieranie połączeń przez 12 miesięcy po doładowaniu. Niedługo się przekonamy. 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur  przy zerowym stanie konta, powinno konto być ważne, oczywiście jaj jest aktywny RWK. 😎

Tak poza tym, teraz to spekulacje, Maj pokaże co i jak 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18627
  • 53341
  • 721

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim numer na którym chce sprawdzić działanie wprowadzanych usług ma aktywny RWK. Będzie potrzebny jeszcze jeden numer, aby sprawdzić jak sytuacja będzie wyglądała po doładowaniu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Chodzi mi o to, że będzie pobierana za brak ruchu wychodzącego. Wiadomo, że do wysokości środków zgromadzonych na koncie. Będzie 0zl na koncie, to nie pobierze. 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Ron  będzie tak jak w +, jak się sim kartę raz na miesiąc z szuflady do telefonu włoży i krótkie połączenie zrobi, to bez opłat, ci co się zagapią, niestety będą płacić co miesiąc, za luksus trzymania karty sim w hibernacji 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim , to w takim razie darmowe w Orange nie będą liczone... Wydaje mi się, że jednak zgodnie z SMS, będą wliczane w aktywność, a to znaczy trochę inne zasady jak u reszty. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Pojawiła się już oferta zmniejszająca, a zarazem zachęcająca do utrzymania KWR w ramach jednorazowego pakietu na Wielkanoc 2022. Doładowanie za 10 zł uruchomi pakiet jednorazowy 100 GB ważny od 17 do 18 kwietnia. Plusem jest to, że odstępuje się od opłat cyklicznych. Ma to na celu zachęcić klientów do pozostania w sieci. Regulamin jest tutaj 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@bronzub możesz podać dokładne namiary na ten nowy regulamin , bo na tej stronie otwiera się nieaktualny i na inny temat regulamin .