Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1454
  • 6290
  • 42

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Podchodzę do dodatkowych opłat tak: od kilku lat płacę co miesiąc 25 zł na miesiąc. Od kilku lat. Przez ten czas mogę korzystać z cały czas ulepszanej i rozwijanej sieci (zasięg, transmisja w LTE a za chwilę 5G, HD Voice itd). Dalej płacę 25 zł na miesiąc mając więcej. I myślę że każdy z nas na to 25 zł pracuje mniej czasu niż kiedyś (to 25 zł zarabiamy dużo szybciej). I oczywiście sam jestem gotów że mogę zapłacić więcej i zapłacę. 

Obecna opłata dla nieaktywnych kart (bez ruchu wychodzącego) to tylko 5 zł i można tego uniknąć wysyłając SMSa za 20 gr albo krótkie połączenie za kilka groszy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@tolek tu masz rację, wystarczy SMS za 20 groszy i nie trzeba ponosić opłaty 5 zł co 31 dni. Trzeba jednak co miesiąc pamiętać, aby taką czynność na numerze wykonać. Ja jednak sprawdzę, co będzie siedziało z numerem, jak nie będzie środków na koncie. Jeżeli będzie dalej aktywny, to w następnym roku doładuję za 10 zł, aktywuję Rok Ważności Konta za 6 zł, a resztę niech sobie zabierają i znowu poczekam kolejny rok.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał podobnie działa OdNowa w Play. Mi osobiście ciężko sobie wyobrazić abym utrzymywała jakiś numer dla samego faktu jego posiadania.Nawet jeśli  jakiś względów ktoś ma numeru tylko do odbierania to skoro w taki sposób korzystania z telefon raz w miesiącu symboliczne połączenie wykonać to nie problem. 

 

 

Zresztą prawda taka, że tanio to już było. Najtańszy abonent solo to teraz 40 zł.  Więcej niż miesięcznie z no limit i wyższym pakietem danych niż 25 zł w ofercie na kartę. Nie tylko u pomarańcz zresztą. 

 

Dobrze, że mamy MNP i jak komuś nie pasuje może przejść do konkurencji. Chodź zakładam, że u innych operatorów taka opłata s czasem może się pojawić. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim obecnie podobną wysokość rocznej opłaty za utrzymanie numeru mają zieloni. Magenta i jego czerwona łapka wychodzi dużo taniej niż w Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur widzę, że masz nieźle rozeznanie. 

 

A tak z czystej ciekawości pytam w jakim celu utrzymujecie takie numery?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim musiałem poszukać jakiegoś sensownego rozwiązania do utrzymania numeru. Jak dzieci dorosną, to dostaną proste i łatwe do zapamiętania numery. Niestety będę zmuszony zostawić bez możliwości wyboru.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7517
  • 137

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Anonimnapisał(-a)

A tak z czystej ciekawości pytam w jakim celu utrzymujecie takie numery?


Drugi numer nigdy nie używany z czystą historią. Takich numerów już prawie nie ma na rynku, a do tego używany do testów usług w Orange  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Rozumiem, że w przypadku braku akceptacji nowego cennika ( ewidentnie niekorzystnego dla dotychczasowych użytkowników ) i skorzystania z prawa do rezygnacji z usług Orange w związku z wprowadzeniem tego cennika, środki znajdujące się na koncie numeru zostaną przez Orange bezpłatnie zwrócone na wskazany przez użytkownika rachunek bankowy- bez pobierania opłaty 20 zł. w końcu rezygnacja spowodowana jest niekorzystnym dla użytkownika działaniem Orange, i użytkownik nie powinien z tego powodu ponosić dodatkowych kosztów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@zbigniew33 Przy rezygnacji  nie  z winy klienta , tylko wymuszonej w/w  sytuacji  przez Orange powinni również  zwracać płatną  i opłaconą usługę  6 zł.  KWR na 365 dni

Bo w przeliczeniu na ilość klientów daje to czysty  zysk  i zarobek  wiadomo komu .


 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@zbigniew33 w komunikacie jest tylko wzmianka o możliwości odstąpienia od umowy w przypadku braku akceptacji wprowadzanej usługi. Brak jest informacji o środkach zgromadzonych na koncie. Zakładam, że w regulaminie będzie wyjaśnione, pod warunkiem, że będzie dostępny.