Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Założenia odbiegają od rzeczywistości 😄

Ja tam realistą jestem i aplikacje traktuję jako skrócone info, poza domem mi to wystarcza 😎

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Jak to bywa miało być wszystko ładnie pięknie a tu ch...jest jak jest😅 Oby się z czasem poprawiło. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Uważam, że zamieszanie będzie się pogłębiało, aż w końcu znowu wpadnie na pomysł wprowadzenia kolejnego Nowego Mój Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

A niech wymyślają jeszcze więcej opłat.

Bardzo dawno temu RWK za darmo było i jak odpowiednią kolejność stosowało się to i bonus z doładowań mógł skorzystać z darmowego RWK.

Wiele dziur już załatali, ale trochę zostawili.

Uważnie czytając AMA-ę na temat prepaida można nie wprost znaleźć darmowy sposób na wkładanie SIM-ki do szuflady lub telefonu i to z usługami za darmo w Orange i numer bez limitu  na kilka lat bez opłat.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

W apce pojawia się ostrzeżenie o braku aktywności numeru przewidywanej opłacie:

Screenshot_20220421-115246_ukr.jpg

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Aktywność darmowa i sprawdzona to wysłanie SMS-a na nr 364..., treść chyba raczej obojętna 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Zgadza się, nie liczy się czy płatna czy darmowa ważne, że wychodząca 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

"Usługa" ma czemuś/komuś służyć. Ta służy TYLKO Orange, nie klientowi. Mojej mamie zniknęła już dycha z karty w tablecie... nawet się nie spostrzegła bo tabletu nie używa na codzień, zresztą ma w domu podpięty po wifi, karta sim wiadomo - potrzebna poza domem. Wniosek: "USŁUGA" celnie trafia w seniorów, młodzi raczej dbają o okresowe uszczuplanie kont voice/data. Żal patrzeć na tą "kreatywność" orange w tym kierunku... Tak dla przykładu: mam kartę brytyjskiego O2, opuściłem Wyspy w 2006 roku, żona nie chciała się przenieść (a szkoda...) zostało mi wtedy 5 funtów na koncie. Mam je do dziś.... sprawdzam tylko od czasu do czasu pod 4444 tak z ciekawości... wszystko jest na miejscu, działa, nikt nie likwiduje mi numeru, nie grozi skasowaniem środków "bo nie doładowałem konta od... 16 tu lat"... Da się normalnie? Oczywiście.

 

Szanowne Orange. Doładowując konto płacę pieniędzmi. SWOIMI ciężko zarobionymi pieniędzmi. Żadne prawo w cywilizowanym kraju nie pozwala KOMUKOLWIEK dysponować cudzymi pieniędzmi, nawet jak są one ulokowane w koncie prepaidowym. Dalej są to złotówki. Każde zajęcie w jakikolwiek inny sposób (niż wynikły z utylizacji użytkowniczej przez rozmowę/internet/sms/mms itp itd) tych pieniędzy przez Orange śmiało można nazwać USŁUGĄ KRADZIEŻY. Nie ma na to innego wytłumaczenia. "Przepada"... "wygasają"... ludzie... obudźcie się....


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Reklamuj.

Skoro wprowadzili opłatę od 4 kwietnia to pomiar tej opłaty też powinien być od 4 kwietnia.

Nieużywana karta pierwsze 5 złotych do pobrania powinna mieć 5 maja, następne 5 czerwca.

Przy reklamacji nie zapomnij poprosić o nr.

Sprawa sposobu naliczania do UKE 

 

PS. Programowo dla stanu zerowego do obliczeń w celu pobierania opłaty można było przykładowo przyjąć, że każdy nr zapłacił 5 zł za nieaktywność 3.04.2022, albo że ostatnia aktywność była 3.04.2022.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Powtórzę to jeszcze raz , co pisałem tutaj w marcu br. :

Nie można pobierać  2X opłatę za to samo .

DOŁADOWANIE   swojego  własnego konta , już jest aktywnym utrzymaniem numeru w sieci , a po 31 dniach Orange pobiera 5 zł.?

Konsultanci na czacie , i niektórzy tutaj na forum , mówili  że z dniem obowiązywania  " usługi " będzie dostępny regulamin , to dlaczego do dzisiaj nigdzie nie ma regulaminu ? Na jakiej podstawie to działa ?

Tutaj na forum na pewno tego nie roztrzygniemy .