Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@jan1napisał(-a)

@bronzub możesz podać dokładne namiary na ten nowy regulamin , bo na tej stronie otwiera się nieaktualny i na inny temat regulamin .


@jan1 , sorki. Wkleiłem z Worda nie tego, co trzeba i zamknąłem. Na stronie musisz w niego wejść. Do mnie wpadła rodzinka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18475
  • 52876
  • 716

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ŁysaKaszankaINC ten pakiet można było dostać tylko przez dwa dni. Aktywowałem go na dwóch numerach.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ŁysaKaszankaINC to nie jest  Prima aprilis , promocja obowiązywała czasowo  w dniach

17 - 18 marca 2022 r.

@ketrasaArtur miał rację .


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1612
  • 5537
  • 60

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Na początku lutego przygotowałem dwa numery w ofnk do szuflady aby nie płacić za RWK. Na razie widzę, że wszystko działa nawet lepiej niż wcześniej na podstawie doświadczenia i regulaminów można byłoby się spodziewać. Najnowsza usługa nie wymusza żadnych zmian.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 @ketrasaArtur 

 

kolega @bronzub pisał o rzekomym pakiecie, który miałby być uruchamiany w przyszłości (17-18 [b]kwietnia[/b]), linkując przy tym do innego regulaminu, stąd mój komentarz o żarcie. Jeśli to nie dowcip, to proszę @bronzub o poprawkę i szczegóły nowego, kwietniowego pakietu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@ŁysaKaszankaINCnapisał(-a)

@jan1 @ketrasaArtur 

 

kolega @bronzub pisał o rzekomym pakiecie, który miałby być uruchamiany w przyszłości (17-18 [b]kwietnia[/b]), linkując przy tym do innego regulaminu, stąd mój komentarz o żarcie. Jeśli to nie dowcip, to proszę @bronzub o poprawkę i szczegóły nowego, kwietniowego pakietu


@ŁysaKaszankaINC , to był prima aprilisowy żart z mojej strony. Jak ktoś się nabrał, to przepraszam😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Gdzie jest do pobrania  zapowiadany od dzisiaj  ten regulamin  ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Nie jest potrzebny i nie będzie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Piotrekk85  czy ty jesteś pracownikiem i decydentem  w Orange  ? , bo piszesz zdecydowanym tonem  , co jest potrzebne , a co nie jest potrzebne , to ja tobie odpowiadam  : jeżeli coś nie jest zabronione , to jest dozwolone . Nie ma wytycznych w regulaminie  . A w czasie moich rozmów z konsultantami telefonicznych jak , również na czacie ( czat zapisany)  wmawiano mi że w dniu wejścia w życie  04 kwietnia  obowiązywania po nowemu będzie ogólnodostępny regulamin .