Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

Anonim

Nie dotyczy

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@slav72 raczej to nie jest żaden błąd. Dla testu pobrałam kod, dodałam do koszyka i wszystko wygląda ok. Nie znalazłam na to żadnego regulaminu. Ale wiiadomo Orange mocno promuje Mój Orange więc czemu nie dać dla jego użytkowników takiej czasowej promocji? 

Screenshot_2021-09-09-21-50-16-636_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@Anonim  nie chodzi o błąd z promocją (bo ona jest i działa, sam podałem linka na początku), chodzi o ceny telefonów (doczytaj o czym pisze @ketrasaArtur ) odnowione są droższe od nowych modeli...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

W sumie odnowienie telefonu jest droższe niż wyprodukowanie nowego. Mnie to nie zaskakuje.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

Naprawdę? sprzedaż odnowionego sprzętu polega na tym że jest on tańszy od nowego, pierwszy raz spotykam się z tym że jest droższy (sprzedaż odnowionego sprzętu polega na tym że jest on w pełni sprawny, tańszy, a przez to atrakcyjniejszy ofertowo od jego nowego fabrycznie odpowiednika).


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

W jednym aspekcie odnowiony może być lepszy od nowego: jeśli data produkcji baterii jest nowsza w odnowionym to może ona posłużyć nieco dłużej.

Tak czy owak polityka marketingowa niezbadanymi ścieżkami chodzi.

Anonim

Nie dotyczy

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@slav72 mas rację przegapiłam część postów. Niech żyje czytanie ze zrozumieniem 😅

 

A co do tych cen. Z ciekawości pobrałem najnowszy cennik i wszystko się zgadza. Odnowiony tańszy od nowego. Więc albo coś się pomieszało na banerach albo ktoś zwyczajnie się machnął. 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@Anonim  czyli jednak błąd na stronie, tak jak napisałem nigdy nie spotkałem się z tym aby sprzęt po odnowieniu był droższy od nowego.

Anonim

Nie dotyczy

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@slav72  mnie zastanawia formułka odnowiony, ciekawe jak odnawiają te telefony i inny sprzęt 😆

Kiedyś wymieniało się klawiatury i obudowy, sporadycznie akumulator, teraz obudowa często szkło, nie rysuje się raczej, akumulator wklejony i istnieje szansa na uszkodzenie czegoś przy wymianie, więc jak działa to się go nawet po roku nie wymienia, realnie porządna odnowa jest nie opłacalna. 

Telefon odnowiony, licząc koszty powinien być droższy od nowego, chyba że odnowa, polega na resecie do fabrycznych ustawień 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@Anonim  tu niby jest odpowiedź na to pytanie Telefony odnowione | Orange Polska

Anonim

Nie dotyczy

Czyżby Orange uruchomił promocje na abonament?

@slav72  więc z grubsza przegląd i opakowanie zastępcze, bo naprawa raczej nie wchodzi w grę, tak jak myślałem 😉