Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

Dzisiaj rusza nowa promocja w ofercie na kartę, gdzie będzie można skorzystać z 5G w Orange!

Do usługi bez limitu w Orange na kartę dostępna jest nowa jej wersja za 39 zł na 31 dni, a w niej:

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci,
  • Pakiet 20 GB w kraju,
  • Pakiet 4.13 GB w roamingu UE,
  • Social Pass, czyli wybrane media społecznościowe za darmo i bez limitu danych,
  • Dostęp do 5G.

W ramach Social Pass możesz korzystać z następujących komunikatorów i serwisów społecznościowych: Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram, Parrot One.

Dostęp do 5G to szybki transfer w zasięgu technologii 5G, pod warunkiem korzystania z urządzenia wspierającego 5G i wyposażonego w kartę SIM LTE.

Portfolio usług bez limitu w Orange na kartę:

Warianty usługi

1 dzień

3 dni

5 dni

7 dni

10 dni

31 dni

31 dni

1 rok

Pakiet GB

0.5 GB

1 GB

2 GB

3 GB

5 GB

15 GB

20 GB

1 TB

Cena

1 zł

3 zł

5 zł

7 zł

10 zł

30 zł

39 zł

360 zł

Social Pass

-

TAK

-

5G

-

TAK

-

 

Aktywacja usługi

SMS pod numer 630 o treści (koszt jak za SMS do Orange)

Jednorazowa

AKT1

AKT3

AKT5

AKT7

AKT10

AKT31

AKT5G

AKT365

Cykliczna

-

-

-

AKT7 CYKL

-

AKT31 CYKL

AKT5G CYKL

-

 

Oczywiście można również usługę uruchomić w Mój Orange.

 

Zalety usługi:

  • Dostępna dla Klientów wszystkich taryf Orange na kartę (z wyjątkiem taryfy „Zawsze bez limitu”).

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

  • Możliwość korzystania z szybkiego transferu danych w technologii 5G oraz nielimitowanych mediów społecznościowych w opcji za 39 zł.

  • Równe zasady gry w pakietach internetowych niezależne od stażu czy wersji usługi.

  • Atrakcyjny pakiet dodatkowy 5GB za 5 zł, który można dokupić w każdym momencie (SMS o treści PAKIET pod 630). Środki z pakietu bazowego i dodatkowego sumują się.

Informacje dodatkowe - Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB

  • Okres ważności usługi jest liczony od kolejnego dnia po aktywacji usługi.
  • Po wykorzystaniu pakietu danych w okresie ważności usługi może zostać włączony tzw. lejek, czyli ograniczenie prędkości transferu danych chroniące przed nieplanowanymi kosztami.
  • Usługi  w wersji jednorazowej i cyklicznej wykluczają się.
  • Okresy ważności oraz GB nie sumują się wraz z kolejnymi aktywacjami / odnowieniami usługi.
  • Usługa w wersji cyklicznej próbuje się odnawiać ostatniego dnia ważności aktywnej usługi i w przypadku braku powodzenia przez następnie 30 dni będą podejmowane próby odnowienia.
  • Jeśli włączysz inny wariant cykliczny w okresie ważności obecnego, usługa będzie się odnawiać zgodnie z ostatnio włączonym wariantem.
  • Usługa wyklucza się z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”.

 

 

Kolejność schodzenia środków na internet:

  1. Promocje i bonusy bezpłatne
  2. Usługi i pakiety płatne
  3. Lejek
  4. Konto Promocyjne (złotówkowe)
  5. Konto Główne (złotówkowe)

 

Regulamin wersji cyklicznej tutaj.

Regulamin wersji jednorazowej tutaj.

 

O usłudze możecie też przeczytaj więcej na blogu: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/hello5g-i-social-pass-w-usludze-bez-limitu-nowosci...

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

Wow, coś się ruszyło i w ofercie na kartę. Teraz tylko zwiększyć zasięg infrastruktury 5G.

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@ketrasaArtur  ja aktywowałem bez limitu na rok w Lipcu chyba, ups trzeba grzecznie czekać, może już wtedy normalne 5G będzie, wtedy telefon 5G, z wolnego rynku zadziała.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim, dużo korzystasz rozmowy SMSy ?? Rozumiem ten za 360 zł ??

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę


@Ronnapisał(-a)

@Anonim, dużo korzystasz rozmowy SMSy ?? Rozumiem ten za 360 zł ??


Za 3oo chyba, bo bez mms, teraz tego pakietu nie widzę, chyba zlikwidowano go.

Tyle gadam ostatnio i sms ślę, że bateria w Samsung S10 ledwo na dzień starcza, czasem 2x dziennie go ładuję, słuchawki BT mam dwa komplety bo też nie wyrabiają 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim mam obecnie jeden smartfon z Orange, aby bawić się obecnym 5G. Szkoda tylko, że najbliższy nadajnik jest ode mnie około 120 km.

 

Co do pakietu za 300 PLN powinieneś mieć możliwość aktywowania. Nie było informacji o wycofaniu tego pakietu.

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@ketrasaArtur  pakiet mam aktywny, ale nie widać w aplikacji, jakbym chciał 2 raz aktywować na rok, to się nie da, nie sprawdzałem na portalu, gości mam i średnio by było, jakbym ich zostawił i do komputera przysiadł 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim aplikacji nie ufam jeżeli chodzi o pakiet. Wolę sam aktywować po przez SMS lub kodem USSD. Od 19 września 2019 roku, jak wszedł pakiet z MMS-ami, to jest pod tym kontem w apce zamieszanie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim , takie pytanie kontrolne, bo w ofertach na karte za długie gadania blokowali. 😉Dlatego pytam ile minut rozmawiasz. Dużo się chyba zmieniło w okresie pandemi u operatora 😊

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Ron  mam kilka sim, T-Mobile/ Play/ Orange, blokada rozmów i SMS mi nie straszna, trzeba jakoś sobie radzić 🤣