Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Mój Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Środy z Mój Orange

A to ciekawe, u mnie był pakiet

Screenshot_2022-01-19-07-22-47-611_pl.orange.mojeorange.jpg

 bez zgód itp. może zgodziłem się wcześniej i nie pamiętam.

Anonim

Nie dotyczy

Środy z Mój Orange

@Misiek62 ja wcześniej też normalnie korzystałam. Telefon co prawda zmieniłam w grudniu ale już od tego czasu odbierałam prezent Ogólnie wiadomo trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe. Ale nigdzie w regulaminie nie pojawił żaden dodatkowy zapis o udzieleniu takiego zgody aplikacji. Więc też to dla mnie dziwne 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Środy z Mój Orange

@Anonim  rozumiem Twoje zdziwienie i je podzielam. Nie wydaje mi się, że zmiana telefonu (słuchawki) i nowa instalacja aplikacji wymaga nowych zgód.

Update. Chyba, że to jakiś "dodatek" w innej, nowszej wersji, niż ja używam. Bo ja zdaje się jestem, przynajmniej kiedyś byłem, użytkownikiem wersji Beta.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Środy z Mój Orange

Kiedyś ktoś pisał że zgody mu same się zmieniają, więc...  🙂

@Misiek62 Na poprzednich stronach wrzuciłem jak to wygląda u mnie. Porównaj ze swoimi i daj znać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Środy z Mój Orange

@spiro  po co mam porównywać, skoro "prezenty" mogę odbierać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Środy z Mój Orange

@Misiek62 , pamiętasz chyba, jak byliśmy testerami i ze zgodami był kłopot? Niby miały być tak, jak je zaznaczono, a zdarzało się, iż była zgoda na te nie wyrażone zgody. Obecnie jest ich więcej, a nawet, by uzyskać rabat za marketingowe, to siłą rzeczy podpada się pod składane oferty. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Środy z Mój Orange

@bronzub @spiro  ja oględnie mówiąc, mam dystans do tych zgód,  bo gdy przyjdzie co do czego, np. w chwili udowadniania, że się na coś nie zgodziliśmy, to - tak jak to opisywałem w innym temacie - firma udostępniająca (sprzedająca) bazę numerów (nabytą od "innej" firmy) mająca główną siedzibę za granicami RP i tak odpowie - dopiero co "kupiliśmy" bazę i ją udostępniliśmy naszemu klientowi do celów marketingowych... a, że pana numer znowu się w niej znalazł... cóż... nie mamy na to wpływu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Środy z Mój Orange

26 stycznia - nawigacja Orange.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Środy z Mój Orange

U mnie to samo - nawigacja Orange na 2 miesiace.

Co ciekawe, przewijając niżej znalazłem propozycje zostania teatrem nawigacji Orange. W takim przypadku nawigacja byłaby za darmo przez 3 miesiace.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Środy z Mój Orange

@spiro u mnie też to samo... 

 

Screenshot_20220126-213040713 (1).jpg