Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na internet

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 Tak na marginesie tylko dodam że jestem konserwatystą i wybieram (jeśli mam wybór) zadrukowaną kartkę papieru. Jest przede wszystkim bezpieczniej i milej dla ludzkiego oka. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@Ron  O tym starterze i możliwości aktywacji usługi "300 GB za darmo przez rok" po 31 sierpnia 2022 roku przeczytałem dokładnie tutaj -> https://biuroprasowe.orange.pl/blog/300-gb-za-darmo-przez-rok-100-gb-na-start/ 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 Czy cykliczny przelew SMS to jest właściwy trop do tych wspomnianych wcześniej 1200 GB za 27 złotych?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Więcej czasu na internet

Faktycznie @miskens21 , starter z 300GB i promocja można aktywować do końca ważności takiego startera. 

 

O jakim pakiecie za 27 piszesz? 

1200GB jest zależne od utrzymywania pakietu bez limitu z rozmowami SMS i MMS. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@Ron Właśnie szukam na forum Orange więcej informacji na ten temat . Trafiłem na trop z ceną 42 złotych (30 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1) oraz sformułowanie "lejek techniczny". Ale w tym wątku @andrzej1441  napisał parę postów wcześniej że już można mieć 1200 GB za 27 złotych. Domyślam się że trzeba aktywować nowy starter w Orange na kartę, następnie aktywować promocję "Rozmowy SMS-y MMS-y bez limitu" za 15 złotych no i te brakujące 12 złotych do tych 27 złotych to właśnie mogłoby być te 12 cyklicznych przelewów SMS za 1zł. Może @andrzej1441 wyprowadzi nas na prostą w tej sprawie? 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5434
  • 59

Więcej czasu na internet

@miskens21Osobiście nie sprawdzałem. Na podstawie informacji z innego forum.

Nie będę nic prostował.

 

Kiedyś z powodu 72GB zlikwidowano predefiniowaną taryfę YES dla pewnego rodzaju startera.

 

Kiedyś włączenie Za darmo w Orange w OFNK oznaczało przejście do YES.

 

PS. Ktoś może potwierdzić że stare startery za 30 zł z predefiniowanym nolimitem cyklicznym za 25 zł na 31 dni wygaszono pomimo ważności startera do 31.12.2022. Takie luźne skojarzenie ze starterem 300GB.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Więcej czasu na internet

Tak, stare nieaktywowane startery za 30 zł (białe) nie są możliwe do aktywacji, pomimo ich ważności do końca 2022 - a to jest błąd. Jeśli masz taki starter - natychmiast złóż reklamację do Orange w tej sprawie.

Moim zdaniem jest to celowe działanie, aby na nich nie uruchamiać korzystniejszych opcji NL+GB (bez MMS) z kumulacją +1GB za każde odnowienie usługi (szczególnie w opcji 7 zł co 7 dni).