Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na internet

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 

Czyli algorytm jest następujący:

- kupno startera w Orange na kartę
- aktywacja usługi "Internet od wakacji do wakacji"
- aktywacja usługi "Więcej czasu na wszystko"
- aktywacja usługi "Więcej czasu na Internet"

i wtedy mam wszystkie wymienione wcześniej usługi jednocześnie czyli:

- "Za darmo w Orange",
- "Numer bez limitu",
- "Internet od wakacji do wakacji",
- "Rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 0,5 GB Internetu" za 1 złotych na 2 dni

oraz że

gigabajty z doładowań nie przepadają i kumulują się przez najbliższy rok? O to Ci się rozchodzi? Bo aktywacja usługi "Za darmo w Orange" (w "Więcej czasu na wszystko") powoduje że bonusowe GB z doładowań dowolną kwotą automatycznie przepadają.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1608
  • 5523
  • 60

Więcej czasu na internet

@miskens21  😀 czy płakać oto jest pytanie?

Aktywacja Za darmo w orange likwiduje całe konto 411 ze wszystkimi jego dobrodziejstwami także z bonusem na Start.

1 - kupno startera w Orange na kartę

2 - "Numer bez limitu",

3 - wykorzystanie lub poświęcenie 6 GB na start

4 - "Za darmo w Orange",
5 - doładowanie za 5 zł i aktywacja usługi "Internet od wakacji do wakacji" (do 31.08.2022)

6 - 7. - Teraz można kombinować z dostępnymi promocjami 10 zł za zgody po 33 dniach od aktywacji, promocja 50% za nolimit na 31 dni najpierw jednorazowy potem cykliczny

dni a potem nawet 1200GB

    doładowujemy jak zachodzi potrzeba.

8 - uruchamiamy tylko Więcej czasu na Internet jak zajdzie potrzeba po uzbieraniu 29 zł.

 

szczegóły to się samemu ustala dla własnych potrzeb.

Na pewno Za darmo w Orange uruchamiamy już przed pierwszym doładowaniem.

Najlepiej wymazać z pamięci usługę Więcej czasu na wszystko

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 

Zgadza się. Tak właśnie postępuje. Mój algorytm był mocno uproszczony by nie zamazywać niepotrzebnie obrazu.
Aktywacja "Więcej czasu na Internet" (bądź "Więcej czasu na wszystko") jest konieczna ponieważ usługi "Za darmo w Orange" oraz "Numer bez limitu" są dostępne tylko wtedy gdy aktywne są połączenia wychodzące stąd ten roczny pakiet za 29 złotych bo to jest najbardziej opłacalne.

Czyli innymi słowy usługa "Więcej czasu na Internet" nie wyklucza się z tymi wszystkimi usługami ("Za darmo w Orange", "Numer bez limitu", "Internet od wakacji od wakacji", "Rozmowy SMSy MMSy bez limitu) tak? Oraz bonusowe GB z doładowań czy innych promocji od Orange wtedy też nie przepadają i trzymają się na Koncie Głównym tyle ile ważna jest jeszcze usługa "Więcej czasu na Internet" tak?

Innymi słowy: "Więcej czasu na Internet" -> TAK ale "Więcej czasu na wszystko" -> NIE. Potwierdź to jak możesz dla potomności 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7517
  • 137

Więcej czasu na internet

Ja tam se odpaliłem... Ale faktycznie nic to nie dało. 🙂🟧


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1608
  • 5523
  • 60

Więcej czasu na internet

@miskens21  Nic nie zastąpi samodzielnego przeczytania regulaminów usług. Wykluczanie usług jest zawsze dokładnie opisane w regulaminach.

 

Napisałem tylko o jednej rzeczy której nie znajdziesz w regulaminach wyróżnione  teraz na czerwono:

Więcej czasu na Internet za 29 zł doda 365 dni do ważności konta 411 z GB za doładowanie (Internet od wakacji do wakacji tu też jest, bonus 20GB też) oraz ustawia konto na rozmowy wychodzące o 1 dzień dłużej niż konto 411 oraz o 8 dni dłużej konto na rozmowy przychodzące.

 

Reszta zależy od Ciebie i wszystko robisz na własna odpowiedzialność.

 

Skoro zadajesz jeszcze pytania to algorytm nie jest uproszczony tylko na informatyce otrzymuje się "0", a w życiu traci Gigabajty, ważność kont i nie potrzebnie wydaje się złotówki na stracone usługi.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 To się nazywa "skrótowe myślenie".


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 A odnośnie czytania regulaminów to akurat te od Orange ostatnio trochę przestudiowałem ale w tym konkretnym przypadku chciałam uzyskać konkretną odpowiedź od tak zwanych grubych ryb na forum Orange. Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1608
  • 5523
  • 60

Więcej czasu na internet

@miskens21Masz rację to jest "skrótowe myślenie" 😀.

Tak tez na skróty programują w Orange.

1200 GB z promocji można od razu wyciągnąć na nowej karcie mając tylko 27 zł.

 

Szukajcie a znajdziecie.

 

PS. Jakie znaczenie ma brak bonusu 2.5GB za doładowanie 5 zł  przy Za darmo w Orange do bonusu 20GB dostępnego w każdej ofercie na karcie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 Odpowiedź wisi w regulaminie danej usługi? Czy trzeba zadzwonić do przyjaciela? Najlepiej mającego numer w Orange? 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na internet

@andrzej1441 Takie ma znaczenie że teraz każde doładowanie konta w Orange przez aplikację "Mój Orange" jest premiowane 20 GB mobilnego Internetu? A może coś jeszcze?