Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Taryfa na kartę pod dużo internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Dzień dobry. Potrzebuję dużo internetu w telefonie 150GB / 200GB miesięcznie.

I teraz tak:
- po każdym doładowaniu dostaję GB,
- aktywowałem już wszystkie pakiety cyklicznie, które dodają mi internet.
- ... w jaki sposób mogę dokupić jeszcze więcej internetu ? tylko przez doładowania ? jeśli cykliczne pakiety są wykorzystane ? 

Czy mogę ogólnie zmienić taryfę, która będzie głównie pod internet ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Taryfa na kartę pod dużo internetu


@shlnapisał(-a)

No dobra - ale to jest po 1GB / na dzień.
Mogę sobie uruchomić 5 takich pakietów żeby było 5GB / na dzień ?


1 GB / dzień to jedynie określenie zależności między ceną, ilością GB, a okresem ważności (1:1:1).

Innymi mówiąc, jeśli włączysz sobie np. 100 GB, to możesz je wykorzystać nawet w 1 dzień. Cały wykupiony limit jest od razu do wykorzystania.

Ta ilość dni to jedynie określenie maksymalnego czasu, w jakim powinieneś wykorzystać pakiet 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Taryfa na kartę pod dużo internetu

A ile chcesz miesięcznie płacić - czy 100 zł to dużo czy mało? to ma być internet w Polsce czy roamingu UE?
Anonim

Nie dotyczy

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Orange Free jest typowo do internetu w prepaid, więcej internetu to już tylko w abonamencie, bonusami można trochę nazbierać, ale twoje potrzeby są duże, sporo kasy musisz też udać, trzeba by kilka kart mieć, od 3 operatorów, może to wystarczy w prepaid.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Dziękuję za odpowiedź.

Internet wyłącznie na Polskę.
Mogę płacić 100 / 150 zł .. w zależności ile będę potrzebował - teraz mam tak, że są środki na moim koncie a nie mam ich jak wykorzystać aby zakupić więcej GB .. a rozmowy i sms i tak mam za darmo ze względu na pakiety cykliczne, w których GB się wyczerpały.

 

Jak tak dalej będę działał to będę miał załóżmy 1000 zł na karcie i nie będę mógł nic z tym zrobić, tylko dalej doładowywać ?

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Do takiej ilości internetu, taniej by wyszła oferta internetu mobilnego na abonament:

Za 69,99 zł otrzymałbyś:

  • 100 GB do wykorzystania na wszystkich numerach na abonament, w tym na karcie od internetu
  • 150 GB do wykorzystania w strefie domowej (500m)
  • Transfer w nocy nie odlicza limitu
  • Po wykorzystaniu, prędkość spada do 1 Mbps w strefie domowej. Możesz odpłatnie zwiększyć prędkość po wykorzystaniu do 5 Mbps (zarówno w strefie domowej jak i poza nią, 10 zł/mc)

Za 79,99 zł jest to samo, a dodatkowo:

  • Abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i 5 GB Internetu
  • Rabat 20 zł na dodatkowe numery komórkowe oraz internet mobilny za 39,99 zł

 

W ofercie na kartę, możesz natomiast łączyć różne promocje:

  • Obecnie za doładowanie konta przez Mój orange lub doladowania.orange.pl otrzymujesz dodatkowe 5 GB na 2-14 dni. Szczegóły: https://doladowania.orange.pl
  • W Orange Free na kartę, otrzymujesz za każde doładowanie konta do 100 GB ważne do 5 miesięcy.
  • Środki możesz wykorzystać na:
    • Elastyczny pakiet internetowy, np. 100 GB za 100 zł na 100 dni
    • Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet 15-20 GB za 25 zł miesięcznie w wersji odnawialnej, a dodatkowo z każdym automatycznym odnowieniem co 31 dni dostajesz 1 GB więcej
    • Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet 3 GB za 7 zł tygodniowo w wersji odnawialnej, a dodatkowo z każdym automatycznym odnowieniem co 7 dni dostajesz 1 GB więcej. Początkowo jest to mała ilość, ale później bardzo szybko rośnie 🙂

 

 Edycja: pakiety elastyczne: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#pakiety-internetowe-obecny-klient

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Interesuje mnie tylko oferta na kartę.

Czyli jeśli wykorzystam wszystkie możliwości internetu, pakietów itp. pozostają mi kolejne doładowania, tak abym uzbierał tryliony złotych na moim koncie, których nie mam jak wykorzystać ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Nie, uzbierane środki możesz wykorzystać na dodatkowe pakiety internetowe. Proponujemy zwłaszcza elastyczne pakiety.

 

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#pakiety-internetowe-obecny-klient

 

100 GB za 100 zł na 100 dni dla przykładu (oczywiście wykorzystać możesz szybciej, a także włączać wielokrotnie)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Taryfa na kartę pod dużo internetu

No dobra - ale to jest po 1GB / na dzień.
Mogę sobie uruchomić 5 takich pakietów żeby było 5GB / na dzień ?

Nie zgodzę się, i tak zbieram środki na swoim koncie mimo aktywacji wszystkich możliwych pakietów i nie mam ich jak wykorzystać -> a potrzebuje internetu.

Co mam robić z tymi pieniędzmi na koncie - skoro wydaje je na co tylko się da ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Możesz wybrać np. 100GB na 100 dni. czy 30GB na 30 dni

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Taryfa na kartę pod dużo internetu


@shlnapisał(-a)

No dobra - ale to jest po 1GB / na dzień.
Mogę sobie uruchomić 5 takich pakietów żeby było 5GB / na dzień ?


1 GB / dzień to jedynie określenie zależności między ceną, ilością GB, a okresem ważności (1:1:1).

Innymi mówiąc, jeśli włączysz sobie np. 100 GB, to możesz je wykorzystać nawet w 1 dzień. Cały wykupiony limit jest od razu do wykorzystania.

Ta ilość dni to jedynie określenie maksymalnego czasu, w jakim powinieneś wykorzystać pakiet 🙂