Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Hej szukam pakietu dla mamy na same rozmowy ale musi też być na stacjonarne? Czy jest coś w Orange ale bez GB?@

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

W Orange nie ma pakietu obejmującego same nielimitowane rozmowy (włącznie z numerami stacjonarnymi) albo rozmowy i SMS-y.

 

Możesz skorzystać z pakietu:
Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB za 1 zł dziennie - pakiet jest dostępny w opcjach na 1, 3, 5, 7, 10 dni za tyle samo złotych lub na 31 dni za 30 zł. Pakiet jest ważny do końca dnia w którym został włączony, a następnie przez wybraną liczbę dni (np. pakiet włączony dziś na 3 dni jest ważny do 19.03 do 23:59).

 

Jeśli nie masz środków na koncie, a zależy ci na niższej cenie, możesz rozważyć opcję nju mobile na kartę. Masz w niej opcję:
* Rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne za 19 zł miesięcznie (płacisz 19 gr za minutę, licznik zatrzymuje się jeśli w danym miesiącu wykorzystałeś juz 19 zł, i więcej do końca miesiąca nie płacisz)
Przez miesiąc rozumie się 30-dniowy okres - pierwszy liczony od aktywacji usługi, a kolejne od zakończenia poprzedniego.


* Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 1,20 zł dziennie. za aktywację płacisz jednorazowo 6 zł. Następnie każdego dnia płacisz 19 gr za minutę, MMS oraz 9 gr za SMS. Jeśli danego dnia wydasz 1,20 zł, to do końca tego dnia nie ponosisz już więcej opłat za rozmowy, SMS-y i MMS-y

Do nju mobile przeniesiesz się z Orange na kartę jednym SMS-em o treści nju pod 601. Zmiana spowoduje utratę posiadanych środków na koncie oraz posiadanego stażu. Karta SIM pozostanie ta sama.

Więcej informacji na https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 75
  • 0

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Flex polecam, zrobiłem teściowi i teściowej 55 zeta za trzy numery możesz podzielić nawet 15GB na trzy osoby. Mają opór kefir rozmów i smsów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@roxiu  Stwórz Rodzinę Flex i zarządzaj numerami w jej obrębie. Możesz dołączyć do 5 numerów do swojej Rodziny – każdy od 15 zł miesięcznie. Opcja „Zapytaj o zakup” pozwala Ci weryfikować wydatki członków rodziny. W Orange Flex masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu UE. Wybierasz paczkę internetu, jakiej potrzebujesz.Do Flexa możesz dołączyć, przenosząc numer od innego operatora lub z innej oferty Orange albotworząc nowy. Wszystko w kilku prostych krokach w aplikacji. Bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex i wybierzesz Plan, który Cię interesuje.

@demolish1985dobrze radzi


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

I dodatkowo nie muszą starsze osoby zarządzać numerami FLEX, tylko Ty zarządzasz w apce, płatność możesz dokonać blikiem, nie trzeba podpinać karty płatniczej.

Ja swojej mamie ustawiłem i obecnie nie chce korzystać z innego rozwiązania niż FLEX. Dodatkowo FLEX ma z automatu zabezpieczenia na numery wysokopłatne i międzynarodowe, wiec nikt nie naciągnie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 75
  • 0

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@roxiu zainstaluj apkę widać to wszystko jak na dłoni.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 75
  • 0

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Bardzo wygodny jest Flex mi teść daje kase do ręki a ja mu płace blikiem.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@demolish1985Ok, trzeba tylko wszystko wpłacać terminowo, bo brak środków na koncie powoduje kłopoty


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Można wpłacać tak, aby dwa miesiące z góry były pokryte. Moja mama zażyczyła sobie płatność za rok z góry. Wpłaciłem i do końca roku nic ja nie interesuje.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 75
  • 0

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

To jest nic , czasem teść dzwoni bo mu net nie działa hehe a ja mu GB nie dodałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Potrzebuje tylko pakietu od czasu do czasu.