Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Witam ,

 

Posiadam telefon na karte ze startera sieci PLUS i w zwiazku z wchodzaca w zycie ustawa chcialbym zarejestrowac swoj numer w sieci Orange . Jest to mój drugi telefon na ,ktorym odbieram tylko czasami polaczenia przychodzace i w zwiazku z czym nie chcialbym oplacac regularnie doładowań . Obecnie kosztuje mnie to 20 zł na 12 mc-y i zastanawiam się jak rejestracja w sieci Orange wpłynie na końcowe rozliczenie.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru na kartę

Najpierw musisz mieć zarejestrowany numer w Plusie na tzw. pełen dane (także adres i numer dowodu, a nie skrócone na sam PESEL).

Gdy otrzymasz potwierdzenie rejestracji (do 7 dni), możesz przejść się do salonu Orange aby przenieść numer.

W Orange doładowuje się jak chcesz. Najtańsze doładowanie kosztuje 5 zł.
Możesz włączyć usługę Konto Ważne rok i mieć numer na rok.
Przy stażu w sieci poniżej 3 miesięcy kosztuje to 3zł, później jest za free.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

Dokładnie, zrób tak jak pisze @Piotrekk85, czyli:
1) Zarejestruj numer w PLUSIE - tylko tam jak zarejestrujesz to.....w promocji dostaniesz rok ważności konta za free 😜 (Orange mnie chyba "zastrzeli" ze odbieram im potencjalnego klienta, ale odbowiadam fair play)
2) Poczekaj kilka dni, aby Twoje dane zostały poprawnie wprowadzone w system

3) Udaj się do salonu Orange i tam złóż wniosek o przeniesienie numeru (potrzebny będzie Ci dowód osobisty)
4) w ciągu 24 godzin powinieneś być już aktywnym klientem Orange
5) doładuj się nominałem za 5 zł

6) włącz sobie Roczną ważność konta smsem o treści START na nr 8002. Cena za smsa 3 zł i ciesz się aktywnym starterem przez najbliższe 12 miesięcy. Od 3 miesiąca stażu w sieci aktywacja RWK będzie już za bezpłatna.
7) Zapraszamy do pomarańczowej sieci 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Dziękuje za dokładne wytyczne. Pozostaje kwestia cen połączeń . Jeżeli będzie taka potrzeba dzwonie głownie do ludzi w sieci Orange więc czy w momencie gdy przeniosę sie z Plusa połączenia wewnatrz sieci są w jakimś stopniu tańsze niż te z Plusa do Orange ? Pozdrawiam