Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

Czy przenosząc obecny numer bezpośrednio w salonie otrzymuję od razu nową kartę SIM i mój numer jest aktywny w ciągu określonego czasu czy też muszę czekać? Chciałem przenieść przez internet, online ale najbliższy termin to 12 października i jeszcze jest jakiś numer tymczasowy a nie chcę się w to bawić no chyba, że przez salon jest to samo.

 

Obecny numer to oferta na kartę i także chcę przenieść do oferty na kartę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

@mumiok możesz doładowywać, tylko nie przesadzaj bo nie wykorzystasz po terminie przeniesienia 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

Nie ważne gdzie to załatwisz, najpierw tymczasowy numer dostaniesz 😎

Dopiero po przeniesieniu aktywuje się numer przenoszony 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

czyli jak dzisiaj wszystko załatwię w formularzu online to do 12-ego października będę miał numer tymczasowy czy jak? do 20-ego października u obecnego operatora mam pakiet NO LIMIT więc nie wiem czy jeszcze doładować startą kartę bo mam trochę mało GB i do 12-ego mi zabraknie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

@mumiok  nowy operator, nowa  karta. Nowa karta, nowy numer. Jeśli stary przestanie działać, trzeba włożyć nową kartę  i wtedy powinien być aktywny stary numer  na nowej karcie.  Tyle teorii 

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

@mumiok załatw to online i do czasu przeniesienia numeru, korzystaj z bez limitu u obecnego operatora, w dniu przeniesienia numeru, włożysz kartę SIM Orange i tyle 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

ok czyli do czasu przeniesienia np. 12/10 mogę normalnie kartę doładować u starego operatora?

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

@mumiok możesz doładowywać, tylko nie przesadzaj bo nie wykorzystasz po terminie przeniesienia 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru bezpośrednio w salonie Orange

W salonie dostaniesz od razu sim z numerem tymczasowym, a przeniesienie może nastąpić w 24h. Jak pójdziesz do południa to na następny dzień numer będzie przeniesiony. Online taki termin bo trzeba czekać na zwrot podpisanych dokumentów, kurier itp.