Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange free internet - jaka oferta do tabletu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 52
  • 0

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

Hej zaczynam dopiero przygodę z Orange, zarejestrowałem Orange free na kartę chciałbym używać do przeglądania internetu na tablecie. Co możecie polecić aby włączyć aktywować aby za dużo co miesiąc nie widać na doładowania . Dziękuję za pomoc 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

25 ODPOW. 25

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19064
  • 54856
  • 748

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

@jacaxx1 zależy ile GB na miesiąc potrzebujesz. Obecnie nadal jest dostępna promocja 390 GB na rok, SMS o treści 300GB na numer 811. Raz w miesiącu doładowujesz za 5 zł i dostajesz pakiet 25 GB. Do tego z doładowania wpadają GB, a jeśli doładujesz s aplikacji, to dodatkowo wpada 10 GB. Razem miesięcznie można uzyskać 37,5 GB. Więcej informacji na stronie:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2024-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...

Polecam aktywację na nowym numerze zgody marketingowe, SMS o treści TAK na numer 20890. Warto też doładować jednorazowo konto w aplikacji za 30 zł. Wpadną dodatkowe GB, natomiast za tą kwotę wydłużyć na rok konto GB i główne kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka.

Za pierwszą rejestrację s aplikacji można uzyskać jeszcze 100GB. Trzeba aktywować samodzielnie, zakładka pakiety i usługi. Tam wskoczy baner z informacją, trzeba na niego kliknąć u aktywować pakiet 100 GB.

Wszystkie powyższe GB wpadają do jednej przegródki, GB z doładowań i sumują się.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 52
  • 0

Orange free internet

Super opcja 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19064
  • 54856
  • 748

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

@jacaxx1 jeszcze dopisałem kilka uwag, przeczytaj mój pierwszy post.

Na kilku numerach korzystam z tego rocznego bonusu GB, w moim przypadku słucham radia online.

Konta wydłużyłem sobie na dwa, trzy lata, bo kod *101*365# można użyć wielokrotnie. Jednorazowe użycie to koszt 29 zł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3275
  • 7737
  • 142

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

@jacaxx1 ,

1. możesz wyrazić zgody - SMS o treści TAK pod bezpłatny numer 80290 dostaniesz na dzień dobry 200 GB na 31 dni.

 

2. 25 GB co miesiąc za doładowania

 

Pokaż szczegóły
doładują Konto Główne za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyślą SMS-a o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzymają za darmo Bonus w postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB.

3. 100GB za rejestracje w Mój Orange

 

Pokaż szczegóły
W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonenci, żeby otrzymać 100GB, powinni zalogować się po raz pierwszy do konta Mój Orange – wersji 5. Można dokonać logowania numerem telefonu lub adresem e-mail.
3. Bonus będzie do odebrania w zakładce Pakiety i Usługi.
4. Z promocji można skorzystać jeden raz.
5. Aktywowany pakiet jest ważny przez 31 dni od daty aktywacji

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 52
  • 0

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

Zrobiłem już zgody,dodało GB.

Warto odrazu doładować za 30zl czy odczekać jakiś czas ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19064
  • 54856
  • 748

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

@jacaxx1 promocja z dodatkowymi GB za 30 zł można aktywować do 31 sierpnia, ale jak chcesz skorzystać z wydłużenia ważność na rok, to trzeba konto doładować przed 22 sierpnia, bo następują zmiany i nie wiadomo co Orange zaproponuję za usługę wydłużającą ważność konta.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3275
  • 7737
  • 142

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

Warto doładować za 5 zł, co pozwoli na w pełni korzystanie z nowego aktywowanego numeru.

Nastepnie aktywacja 25GB 

Pokaż szczegóły
doładują Konto Główne za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyślą SMS-a o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzymają za darmo Bonus w postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB.

 Jeśli chcesz doładowywać większe kwoty, to polecam 35 zł od kolejnego miesiąca i aktywacje pakietów:

 

prepaid.jpg

 Uwaga: taka pełna aktywacja w sieci, czyli możliwość wykonywania połaczeń międzynarodowych czy korzystanie z SMS Premium, możliwe jest gdy wartość doładowań osiągnie 10 zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 52
  • 0

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

Tak zdobione:)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 52
  • 0

Orange free internet - jaka oferta do tabletu

Czyli trzeba się spieszyć,a ten rok przedłuży GB,a co dalej przy kolejnym doładowaniu konta z ważnością GB?