Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan jest też sumowanie GB krajowych i w UE. 

Jeszcze trzeba sprawdzić, jak lepiej aktywować. SMS-em masz za pół ceny, przez apke masz podwójna ilość GB.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan  Bonus 100GB jak jutro się na koncie nie pokaże, to na czat Orange to zgłoś, aktywują ci na koncie 😉 Bo każdy kto ma nowy numer w Orange te 100GB  na start (31 dni) dostaje 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Ok, tak też zrobię. 😄 W piątek rejestrowałem numer, w sobotę dopiero apka zaczęła działać więc podejrzewam, że muszę poczekać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Napisałem na Czacie, po chwili wpadło 100GB na konto. 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

To fajnie że masz już 100GB 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajanczyli dopiero czat pomógł na 100 GB.

Tak jak pisałem najpierw skorzystaj z darmowych jednorazowych no limitów. Może być potrzebne minimalne doładowanie konta za 5 zł.

Dopiero po majówce uruchom cykliczny no limit.

Każdy no limit gwarantuje minimalnie ważne konto na wychodzące o 1 dzień  dłuższej niż sam no limit jest ważny.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?


@Anonimnapisał(-a)

Jeśli mało będzie korzystać z tego numeru, to aktywny pakiet 1gb uchroni go przed opłatą utrzymania numeru, więc bilans wyjdzie na zero 😎


Zgadzam się, że to jest interesujące szczególnie w połączeniu z usługą za darmo w orange. 60 minut na stacjonarne za 3 zł jest jeszcze tańsze.

Jak nie przeszkadza raz na tydzień przerwa do 36 h na wychodzące to jest zupełnie darmowy sposób (co najmniej na jednej karcie 1 zł) na uniknięcie wszelkich opłat  ważności konta na wychodzące dla pary numerów.