Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Jak nr ma być w smarfonie to od razu nawet doładowałbym za 10 zł aby razem było 15 zł.

Wysłałbym darmowego SMS START na nr 814 na no limit na 31 dni

Następnie pewnie będzie na Wielkanoc dostępny kilkudniowy no limit do kumulacji ze startowym. Jak dobrze pójdzie do dotrzesz do no limitu na majówkę.

Po drodze można awaryjnie wykorzystać 7 dniowy no limit za zgody albo od razu ale dopiero po uruchomieniu darmowego jednorazowego można wypróbować cykliczny za 15 zł.

Teraz wszystko w no limitach kumuluje się i tylko wyjątkowo czasami kolejność ma znaczenie. A w cyklicznych można nawet mieć 29 dniowe przerwy i nie traci się GB.

 

PS.

W opisanym przykładzie można zacząć doładowywać co 7 dni po 5 żł od 20 dnia od aktywacji aby zbierać zł na następne cykliczne i nie tracić bonusów za doładowania (7 dniowa gwarancja zwrotu bonusowych GB). Tylko czasami może być potrzeba większego doładowania tak co 5  doładowanie za 10 zł, ale praktycznie przy korzystaniu z promocji do końca roku  doładowania po 5 zł raz na tydzień powinny wystarczyć. A  w przyszłym  roku co 5 doładowanie za 10 zł jak będzie potrzeba. Ale nawet tego można uniknąć zaczynając dzień od włączenia nolimitu za 1 zł, ale to wymaga już dużej kontroli. Przy takim doładowywaniu kupowanie pakietów na social media jest zbyteczne.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

  • @Pajan  jeśli będziesz mało korzystać z internetu, to wykup cykliczny pakiet 1GB za 5 zł, będzie się kumulować co miesiąc, doładowując konto, dostajesz GB za doładowania, co rusz są promocje, GB czy bez limitu na kilka dni, śledź forum czy bloga Orange, jest fajnie w Orange Free na kartę 😎

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Anonim   cykliczny 1GB i to za 5 przy promocji więcej czasu na internet wychodzi ponad 2 razy drożej a i GB ma się 6 razy mniej.

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Jeśli mało będzie korzystać z tego numeru, to aktywny pakiet 1gb uchroni go przed opłatą utrzymania numeru, więc bilans wyjdzie na zero 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

No dobra, myślę że włączę pakiet Bez limitu + 15GB („Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15GB” na 31 dni). Przeglądając te wszystkie pakiety, oferty itd. doszedłem do wniosku, że Bez limitu + 15GB będzie najlepszym rozwiązaniem. 
Co do opłaty utrzymania numeru...  czy wystarczy że łączę się z internetem co jakiś czas - aplikacje, przeglądarka, wtedy opłaty utrzymania nie będzie, czy jak to wygląda? Bo logiczne, że jak nie ma aktywności to wejdzie opłata utrzymania numeru. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan  jeśli korzystasz z numeru, to opłaty utrzymaniowej nie będziesz miał, tak samo jak włączysz jakiś pakiet, jednorazowy czy cykliczny 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan jeżeli uruchomisz pakiet bez limitu + GB, to opłaty utrzymaniowej nie zapłacisz, bo odnowienie pakietu będzie z automatu generowało przynajmniej jeden ruch na miesiąc.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@ketrasaArtur @Anonim  no to elegancko, także wiem już co wybrać i jak to wygląda. Dzięki Panowie. 👌

A bonusu w postaci 100GB nie mam dalej. Może wpadnie na konto - choć powinno, albo nie wpadnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan ja korzystam jeszcze z poprzedniego pakietu za 25 zł. Dla nowych klientów jest dostępny tylko za 30 zł. Można jednak uruchomić w promocyjnej cenie za 15 zł na jeden miesiąc.

Nie korzystałeś jeszcze z usługi bez limitu? Możesz to zrobić za 50% ceny.
Bez limitu rozmowy, SMSy i MMSy i 15 GB tylko za 15 zł na 31 dni.

Wyślij SMS o treści CYKL pod numer 816.

Pierwszy miesiąc 15 zł, a po 31 dniach usługa automatycznie odnowi się za 30 zł.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Przed chwilą czytałem o tym pakiecie. Jeden miesiąc za 15 zł - promocyjnie, drugi i kolejne miesiące już za 30zł. Wg. mnie, całkiem nieźle to wygląda.