Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Witam, stara wersja orange, chciałem za 300 doładować na rok, sms AKT na 696

a tu odpowiedź od 630, "usługa w tej wersji nie jest dostępna"

Coś przespałem ?

 

edit, po staremu, 25 zeta za miech, też gdzieś poszło ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

25 zł za miesiąc jeszcze jest 😆

Na rok z MMS teraz tylko i drożej bo stary plan zlikwidowany, 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Dobra, teraz wiem, a jakim sms włączyć, stare 25 zet na miech, 

stare 300 na rok mam jeszcze ważne 6 miesięcy i jak odpalę 25zł

stare, to data ważności konta jak  będzie liczona, stare 300 i 25zł.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Jak nie było MMS to był lament, teraz z MMS i 5G dają i trzeba się cieszyć 😉

Tanio to już było i szyscy operatorzy windują ceny, tanie usługi kasują 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Czytam, szukam, jeżeli jest nadal stare 25 zł i zrobię to 12 razy od razu to od ostatniej

daty ważności dojdzie mi kolejny rok ?

 

Screenshot_23.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Ten na rok jest za 360zł. A aktywując przez aplikację dostaniesz 2TB. 

@acabar 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

Netu mam jak głupi dzieci, lepsza opcja jest zaoszczędzić 60zł, przynajmniej dla mnie 😛


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?

To odpowiadając na Twoje pytanie, środki powinny się sumować jak i ich ważność 😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Jakim kodem wykupić usługę jednorazowa 1TB, ważna przez rok czasu bądź jak ją przedłużyć?


@acabarnapisał(-a)

Netu mam jak głupi dzieci, lepsza opcja jest zaoszczędzić 60zł, przynajmniej dla mnie 😛


Sposobów i kombinacji wykorzystujących istniejące regulaminy jest sporo. Ogólnie wszystko oparte o kumulację GB i czasu, czasami istotna jest kolejność korzystania z promocji .

Co można wykorzystać:

- darmowe NL ( obecnie do 31.12.2022 NL na 7 dni, majówka itd.)

- NL na 31 dni z 50% bonifikatą (najpierw cykliczny, pózniej jednorazowy)

- przejście na NL cykliczny na  7dni z możliwością zamrożenia praktycznie do 29 dni. (brak 7 zł do automatycznego odnowienia)

- w czasie zamrożenia w nagłej potrzebie wykupieni 1-dniowego NL (praktycznie 2 dniowego) a nawet stałe skorzystanie 14 razy z NL 1-dniowego co 2 dzień w czasie zamrożenia cyklicznego jak ważne są rozmowy. (Tu nawet więcej zaoszczędzisz)

To ostanie  szczególnie polecam do przetestowania. Nawet nie trzeba bać się płatnego internetu, gdy ma się włączaną promocję 300 GB. Robimy wszystko na własną odpowiedzialność bo różne problemy mogą się uwidocznić dopiero podczas praktycznych testów.