Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet na karte po zakupie startera

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Internet na karte po zakupie startera

Witam, przychodze z zapytaniem czy jak kupie starter Orange za 20zl to dostane od razu na start 50GB internetu czy dostane go po doladowaniu konta?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Internet na karte po zakupie startera

Jeśli w ofercie jest na start 50GB to po aktywacji startera, dostaniesz te GB, musisz konto jednak doładować, bo okres aktywnych połączeń jest krótki, warto też aktywować konto ważne rok, 3 zł to kosztuję nowego klienta prepaid Orange 😀

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Internet na karte po zakupie startera

Jeśli w ofercie jest na start 50GB to po aktywacji startera, dostaniesz te GB, musisz konto jednak doładować, bo okres aktywnych połączeń jest krótki, warto też aktywować konto ważne rok, 3 zł to kosztuję nowego klienta prepaid Orange 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet na karte po zakupie startera

@pawsonn niedawno taki starter aktywowałem. Dostajesz od razu 50 GB na 14 dni + 20 PLN na połączenia głosowe i SMS-y na 31 dni. Warto po aktywacji doładować konto, jak wspomniał @Anonim i aktywować Rok Ważności Konta, koszt 3 PLN,. po trzech miesiącach, aktywacja takiego pakietu jest bezpłatna.

Rok Ważności Konta aktywujesz wysyłać SMS-a o treści START na numer 8002.

Po 31 dniach warto również uruchomić skarbonkę. Dostaniesz w tedy dodatkowe bonusy za doładowanie konta. Skarbonkę aktywujesz najprościej po przez aplikację.

https://www.orange.pl/view/skarbonka


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Internet na karte po zakupie startera

 @ketrasaArtur i @Anonim Dziękuje za odpowiedz , ale potrzebuje tylko 50gb internetu na 2dni .

A z jaka predkoscia beda pobierane pliki i czy taki starter mozna kupic w supermarkecie (np. Lewiatan) 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet na karte po zakupie startera

@pawsonn widziałem w kioskach. W sklepach się nie spotkałem, ale warto sprawdzić. Prędkość będziesz miał taką, z jakim nadajnikiem się połączysz, jakiego sprzętu będziesz używał do transmisji danych odległość między urządzeniem a nadajnikiem itp.

Przy dużym obciążeniu nadajnika prędkość wahała mi siew granicach 2-20 Mbps. Przy dobrym połączeniu i małym obciążeniu nadajnika udało mi się wyciągnąć prędkości w zakresie 20-60 Mbps Emotikon: Mrugający

Wszystko zależy od warunków panujących w danej chwili.