Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej


@Morciaknapisał(-a)

"Nadejszła... nadejszła..." ekhm - z uwagi na podjęcie próby sprzedaży mojego samochodu rozglądam się za jak najtańszą opcją "numeru do odbierania telefonów i sms", który po zakończeniu sprzedaży wyłączę/wrzucę do niszczarki bez żalu. Mój obecny operator nie świadczy usługi "Extra Numer" więc zdecydowałem, że dam szansę Orange JEŚLI są jeszcze te darmowe startery 😉
Czy mamy jakąś informację na ten temat?


Pobierz aplikację MPay tam też rozdają karty sim Orange


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@Windowv2- dziękuję za sugestię, zainstalowałem ale okazało się, że aby dostać bezpłatny numer z Orange muszę im podać swój obecny - a tego też próbuję uniknąć (podawania gdziekolwiek mojego głównego numeru telefonu) 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

Byłem na paru pocztach w okolicy - Żoliborz, w Galerii Arkadia, w Hali Mirowskiej - wszędzie tylko kręcenie głową, że nic takiego nie ma i oczy w stylu "a czego to ja w ogóle szukam"? Złotego Grala?
No cóż - poszedłem do salonu Orange w Złotych Tarasach i kupiłem starter ale... każdy salon udzielał mi innych informacji w zakresie kosztów posiadania numeru telefonu ważnego rok - w jednym - 6 zł, w drugim - 29 zł... Summa summarum mam starter za 5 zł i muszę go jakoś dodać do swojego konta abonenckiego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@Morciak jeżeli masz nowy numer zarejestrowany na siebie, to max do 24 godzin numer pojawi się na koncie Mój Orange.

Konto do przedłużenia na rok jak najbardziej oba salony podawały prawidłowe kwoty, ale jeszcze trzeba odpowiedzieć:

  • przedłużenie w cenie 6 zł dotyczy tylko konta złotówlowego.
  • przedłużenie w cenie 29 zł oprócz konta złotówlowego, przedłuża również GB z doładowań.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@ketrasaArtur- ha! Dzięki za uzupełnienie informacji.
Starter póki co leży w kopercie na biurku i zamierzam go jakoś zdalnie zarejestrować. Miałem nadzieję, że zrobię to z poziomu aplikacji, skoro Orange posiada moje dane osobowe od 3 lat, ale chyba nikt nie przewidział takiej możliwości? Szukam dalej 😉

Karta będzie siedziała w telefonie Samsung Duos, który obsługuje raptem 2G i 3G ale za to bateria trzyma z siąt dni, więc nie potrzeba mi tu żadnych GB na start 😉 (czyli opcja 6 zł), a numer ma być głównie do odbierania połączeń.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@Morciak jeżeli masz numer komórkowy w Orange  abonament, Free zarejestrowany na dowód osobisty, to możesz kolejny numer zarejestrować SMS-em. Z numeru, który ma być zarejestrowany wysyłasz SMS-a na numer 80280 o treści: <numer telefonu zarejestrowany na dowód, ciąg 9 cyferek>. Potem postępuj zgodnie z informacjami otrzymanymi w SMS-em.

 

Rok Ważności Konta za 6 zł uruchomisz wysyłając SMS o treści START na numer 8002.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@ketrasaArturdziękuję za podpowiedź i informację!
Niestety, w Orange mam jeszcze do teraz wyłącznie usługi stacjonarne, do których wydawało mi się, że będzie można przypisać numer na kartę via aplikacja (operator, u którego mam numery telefonów ma taką funkcję w aplikacji)...



Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@Morciak przez apkę nie rejestrowałem nigdy numeru. Ale z doświadczenia wiem, żecnajszybviej numer zarejestrujesz na stacji benzynowej, kiosku. Często też sklepy spożywcze mają możliwość rejestracji nowego numeru.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

Dziękuję za wsparcie @ketrasaArtur
Miała być możliwość rejestracji via profil zaufany/bankowość internetowa ale widzę, że tylko 2 banki są tam wpisane. Meh.
Czyli wyjdzie na to, że będę miał do odstąpienia starter Orange na kartę z fajnym numerem 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowy starter Orange na Poczcie Polskiej

@Morciak nie ma sprawy. Dzielę się wiedzą, jaką mam nieraz wspartą doświadczeniem, bo sam korzystam z niektórych możliwości.