Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 31
  • 0

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

Mam numer w innej sieci i chce przeniesc sie do orange na karte[nie flex].

Bylem w jednym salonie to juz mi chcial wcisnac flex i powiedzial, że nie ma takiej mozliwosci.


W innym salonie bylem to powiedział, że nie wie, że ostatnio cos podobnego próbowali i miał problemy.

 

 

 

 

________________________

*Temat przeniosłem z działu "Inna oferta" oraz doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

Do Orange na kartę przechodzi się bezproblemowo online.

Poczytaj sobie podstawowe rzeczy dotyczące oferty na kartę na stronie:

oferta-na-karte 

na tej stronie jest link - kafelek dla przenoszących numer.

link dla przenoszących numer do OFnK 

Przed wypełnieniem formularza sprawdź kto aktualnie jest operatorem numeru, aby wybrać właściwego w formularzu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52719
  • 710

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

@ShastaMan tak, jest możliwość przeniesienia numeru do Orange do oferty na kartę.

Proponuję przenieść przez stronę internetową:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Na stronie odszukać przycisku: Przenieś numer:

Screenshot_2024-03-08-20-46-02-997_com.android.chrome.jpg

Salony szczególnie partnerskie niechętnie przenoszą numer do oferty na kartę, bo to nie jest dla nich zysk.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

Do Orange na kartę przechodzi się bezproblemowo online.

Poczytaj sobie podstawowe rzeczy dotyczące oferty na kartę na stronie:

oferta-na-karte 

na tej stronie jest link - kafelek dla przenoszących numer.

link dla przenoszących numer do OFnK 

Przed wypełnieniem formularza sprawdź kto aktualnie jest operatorem numeru, aby wybrać właściwego w formularzu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 31
  • 0

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

Dziwnie ten formularz wygląda.

To na pewno nie jest umowa wiażąca mnie na miesiące?

Mogę przestac placic kiedy chce?

 

 

Mam jeszcze pytanie.

Te 400GB przechodzi z miesiaca na miesiąc?

 

Kolejne pytanie:

Co po tych 12 miesiącach? Dalej będę mial te 4800GB jak nie wykorzystam a będę doladowywac?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52719
  • 710

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

@ShastaMan tak jak podałem, nie jest to żadna umowa abonamentowa, ale dane muszą się zgadzać przy przenoszeniu. Jeśli będzie różnica między danymi u obecnego operatora, a to co wpiszesz w formularz, to numer nie będzie przeniesiony.

 

Pakiet 4800 GB jest przyznawany po aktywacji oferty bez limitu cykliczny za 35 zł miesięcznie. Przyznawane jest wtedy 400 GB co miesiąc i niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 31
  • 0

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

A co to jest ten numer tymczasowy?

Kurier przysle mi karte sim i będę mial numer swój czy ten tymczasowy na tej karcie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52719
  • 710

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

@ShastaMan po złożeniu wniosku i otrzymaniu karty SIM, na otrzymanej karcie SIM jest numer tymczasowy. Można już kirzystać z nowej karty SIM, a docelowy numer zostanie podmieniony w wyznaczonej dacie przeniesienia. Numer tymczasowy zostanie dezaktywowany, a docelowy zostanie aktywowany na otrzymanej karcie SIM.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 31
  • 0

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

@ketrasaArtur 

A jeszcze dopytam, bo nie dostałem dokładniej odpowiedzi

 

"Pakiet 4800 GB jest przyznawany po aktywacji oferty bez limitu cykliczny za 35 zł miesięcznie. Przyznawane jest wtedy 400 GB co miesiąc i niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc."

 

 

Co po tych 12 miesiącach?

Będę mogl dalej doladowywac zeby te gigabajty dalej przechodzily? na 13 i 14 i 15 miesiac?

Czy po 12 miesiącu przepadają?   Chodzi mi o te 400GB


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52719
  • 710

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

@ShastaMan jeżeli po 12 miesiącu dalej będzie przedłużany pakiet cykliczny za 35 zł, to zgromadzone GB nie przepadną, będą przechodziły na kolejne miesiące.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Czy jest możliwość przeniesienia numeru na kartę z zachowaniem numeru? Chodzi o ofertę na kartę.

Nie zawracaj sobie głowy tą ofertą bez limitu za 35 zł miesięcznie.

Jak zdążysz przenieść numer w marcu to masz możliwość aktywacji darmowego cyklicznego bez limitu na 31 dni razem z promocją 4800GB.

Wystarczy wysłać do 31.03.2024 darmowy SMS START na numer 814.

Później jak będziesz chciał to możesz kontynuować bez limitu (NL).

W Orange nie tylko dla zapominalskich jest zblokowanie NL cyklicznego i zamrożenie  GB do 93 dni.

Jak w tym czasie (do 93 dni) aktywuje się dowolny NL to GB zostają przywrócone NL odblokowany  z jakąś nową datą ważności i od tej daty znowu jest możliwe zamrożenie do 93 dni. Żaden operator tego nie ma.