Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3607
  • 4954
  • 131

post czy komentarz

błąd w poscie... odpowiadałem na temat "usuwanie konta" gdzie w poście chciałem pokazać trzy zrzuty ekranu, na 100% je załączyłem, ale wyświetla się tylko fragment jednego i trzeci cały... Zapomniałem, kto teraz "odpowiada" za warstwę techniczną, więc wywołam @Rafała

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1532
  • 34

post czy komentarz

@Misiek62 Ja widzę już wszystkie, potwierdzasz?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Konto usunięte
Nie dotyczy

post czy komentarz

@Misiek62Dziś jest bug na forum wszystko wie o tym @Wiktor nie mogę Ci publicznie pokazać o co chodzi tylko na PW jak jesteś tym zainteresowany?

Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1532
  • 34

post czy komentarz

@Misiek62 Ja widzę już wszystkie, potwierdzasz?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

post czy komentarz

@MikołajJa widziałem wszystkie od samego początku 3 zdjęcia tutaj

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3607
  • 4954
  • 131

post czy komentarz

Potwierdzam dając rozwiązanie Emotikon: Mrugający 

Nie da się udowodnić, że miałem pomroczność jasną i nie widziałem obrazków, które były mniejsze (zajmowały mniej miejsca) i mogły mi się zlać Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz