Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdublowana lupa po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zdublowana lupa po wylogowaniu

@Artur, po wylogowaniu się, dopiero najechanie na pomarańczową kostkę, pokazuje jedną lupę. Natomiast "wyloguj" z wpisaniem frazy: "przeniesienie numeru" pokazuje to:

2017-08-21 (1).png

W zalogowanym MO jest ok z tą samą frazą (inne też wyniki).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zdublowana lupa po wylogowaniu

Ta lupa to nie problem nowej strony głównej, a błąd po zmianach w innych miejscach portalu, które zadziały się w weekend, więc tworzę nowy temat. Dzięki, @Anonim! Zgłaszamy już te lupy do poprawienia, na szczęście poza psuciem wizualnych doświadczeń nie są zbyt szkodliwe 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Zdublowana lupa po wylogowaniu

Chyba się lupa sypnęła na stronie 😛

1.png

Taki błąd widać przy logowaniu kiedy pojawia się komunikat "Jesteś już zalogowany jako...". 

PS. żadna lupa tak właściwie nie działa. 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zdublowana lupa po wylogowaniu

@p2225 U mnie jest Ok

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zdublowana lupa po wylogowaniu

Sprawdzałem u siebie. Po zalogowaniu, lupa działa, a "wysyp" nastąpił po wylogowaniu. Poczekajmy do jutrzejszego porankaEmotikon: Szczęśliwy

lupy.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zdublowana lupa po wylogowaniu


burebusek napisał(-a):

Sprawdzałem u siebie. Po zalogowaniu, lupa działa, a "wysyp" nastąpił po wylogowaniu. Poczekajmy do jutrzejszego porankaEmotikon: Szczęśliwy

lupy.PNG


Dorzucę dzisiejsze spostrzeżenia. www.orange.pl/kid,4004238929,id,4004255153,article.html wpisałem ręcznie z obrazka na dzisiejsze potrzeby i wyskoczyło mi takie coś:2017-08-21 (2).png2017-08-21.png

Oczywiście:Masz pytanie? X
Skorzystaj z pomocy
Kontakt /\ pojawiły się potem


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zdublowana lupa po wylogowaniu

Ta lupa to nie problem nowej strony głównej, a błąd po zmianach w innych miejscach portalu, które zadziały się w weekend, więc tworzę nowy temat. Dzięki, @Anonim! Zgłaszamy już te lupy do poprawienia, na szczęście poza psuciem wizualnych doświadczeń nie są zbyt szkodliwe 🙂