Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@burebusektrudne to na PW a proste to pisz śmiało NO 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

Zatrzymane chwile

To jak Panie Rzeczniku, nie rozstajesz się z nami i mamy zatrzymać w Zatrzymanych chwilach?Emotikon: Mrugający To najprostsze z możliwychEmotikon: Język

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Highlighted
Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@burebusekOd teraz możesz mówić mi Guru Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie2.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

Zatrzymane chwile

@Konto usunięte z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy, gratuluję Ci wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Od dzisiaj będę  Twoim uczniem, a Ty przewodnikiem duchowym i osobistym nauczycielemEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Czy z Guru číslo 1 będziecie tworzyć team, czy osobne sekty?Emotikon: Mrugający

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Wczoraj kolejne trofea Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 1199
  • 746
  • 46

Zatrzymane chwile

Jak w przedszkolu te niektóre określenia Emotikon: LOL

Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

Zatrzymane chwile

@Konto usunięte, do którego rodzaju Sił Zbrojnych należy Twoja naszywka? Pasowałoby, żeby generał miał nick adekwatny do powagi stopnia, godny gwiaździstego splendoruEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ku chwale Ojczyzny Panie Generale!Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@burebusekNie wiem ile osób z NO odbyło służbę WP i wie jakie odznaki się dostaje?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

Zatrzymane chwile

@Konto usunięte, szarże się zmieniają, jak Twoje rangi, więc pytanie jest nadal aktualne. Nie będę na nowo studiował rang, Panie GeneraleEmotikon: JęzykEmotikon: Mrugający

Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@burebusekMój stopień w WP to starszy kapral Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz