Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  rozwiązujesz większość problemów, stąd taki progres masz, chyba na Emeryturę na NO u mnie pora, nic do roboty nie mam 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim Tobie to poziom GURU, a nie emerytura Emotikon: Mrugający. Czekam z niecierpliwością, jak złapiesz brakujące 9 rozwiązań Emotikon: Mrugający, czego bardzo Ci życzę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Zatrzymane chwile

Ja też się piszę na emeryturę na NO ☺️
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  dawno wyleczyłem się z Poziomów cz Rang na NO, ja już mam 3 kreację na NO, ty dopiero poznajesz to forum, co planowałem zdobyć, to już dawno zdobyłem, teraz na luzie tu piszę, ciepłe ciuszki przyszykuję i na Emeryturę ☺


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zatrzymane chwile

Tobie @Piotrekk85 życzę Arcyguru. Na emeryturze będziesz się marnował, jak i @Anonim. Macie sporą wiedzę i trzeba się nią dzielić z innymi użytkowaniami NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  przy twojej aktywności i innych, to te brakujące 9 rozwiązań w rok nazbieram, więc luz 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim nie przesadzaj. W najmniej spodziewanym momencie wpadną Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  wrzucam na tryb żółwia, poczekam aż mnie dogonisz 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim to szybko nie nastąpi. Jeszcze sporo czasu upłynie, zanim dobrnę do Twojego poziomu Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Jak ten czas leci... już roczek mam na forum 🤣

NO.jpg