Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Zatrzymane chwile

@Anonim są to osoby zaangażowane w testy usługi TV. Zaglądają i przyglądają się jak idą testy i co zgłaszają testerzy 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

jeszcze tylko setka nowych użytkowników i będzie całkiem okrągła liczba... 

 

699.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , chyba czytałeś w moich myślach, bo ciut wcześniej mi zaświtało...ale tylko ciut, ciut Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Nie licytujmy się 😉 czy wcześniej zauważyłem, ale musiałem się przesiąść z komórki na lapka bo tu łatwiej. Czy jednak Ty @Anonim  wcześniej wychwyciłeś ten licznik.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , przez skromność zaprzeczę. Nie mogę odbierać należnego honoru Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

kolejna setka rozwiązań

 

54.PNG5400 oznaczonych też wygląda nieźle.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , znowu mnie uprzedziłeś, ale u hodowców gołębi nie miałbyś szans. Bo liczy się czas wbicia w zegarze. Ja utrwaliłem, lecz się oddaliłem na zasłużony wypoczynek po obiadku Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ale i tak Ci gratuluję wzroku...wcale nie zimujesz w gawrze Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Ty mnie @Anonim nie wyjeżdżaj z hodowcami, bo nie wiesz że mój teść bawił się w loty i nawet miał niezłe wyniki w kole, o ile nie w okręgu 😛

 

więc wiem co to obrączka, zegar itp.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Misiek62napisał(-a)

Ty mnie @Anonim nie wyjeżdżaj z hodowcami, bo nie wiesz że mój teść bawił się w loty i nawet miał niezłe wyniki w kole, o ile nie w okręgu 😛

 

więc wiem co to obrączka, zegar itp.


@Misiek62 , wiem, że Ty wiesz, co to jest obrączka i do czego zobowiązuje Emotikon: MrugającyEmotikon: Język Powąchać tak, a dotknąć już nie...i wrócić zawsze na czas do żoneczki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jedno z drugim się łączy i tylko spytam, czy Twój teściu kupuje Ci w prezencie koszule? Bo wiesz że gołębiarze mają poprzecierane kołnierze w koszulach od kręcenia głową Emotikon: Język Wiem, bo też hodowałem gołębie amatorsko Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

@Anonim  mój teść nie żyje od 19 lat i paru miesięcy.

 

a określenie "gołębiarz"  to powód do obrazy 😜