Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zatrzymane chwile

Widziałem,lecz odpisuje z opóźnieniem.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Pogaduchy do poduchy mają aż 900 stron! Czy jest większy rekordzista?

900stron.PNG900.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zatrzymane chwile

Jak tak dalej pójdzie, to możne do końca roku dociągniemy 1 000 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  my gaduły to na pewno 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zatrzymane chwile

@Citi2017 No to czas zakasać rękawy, ochłodzić klawiaturę i zabierać się za ciskanie klawiszy Emotikon: Bardzo szczęśliwy aż @Anonim uwieczni 1 000 stron gadaniny Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

Tylko 90 wpisów brak 😁

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Szczerze? Odkąd @Citi2017  zaczął się rozkręcać, to średnio 5 stron dziennie było do czytania Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jesteś mistrzem gadulstwa...a ja myślałem... że to ja Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zatrzymane chwile

Więc trzeba trochę jeszcze pogadać i dociągnąć do tego 1 000 stron Emotikon: LOL

Zostało 26 dni razy 5 stron, to jeszcze pewnie przed świętami załatwimy ten 1 000 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile



@ketrasaArturnapisał(-a)

Więc trzeba trochę jeszcze pogadać i dociągnąć do tego 1 000 stron Emotikon: LOL

Zostało 26 dni razy 5 stron, to jeszcze pewnie przed świętami załatwimy ten 1 000 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ja też pomogę i nakręcimy 1K stron, sam myślę dobić do 5K postów, ale chyba takiej nawałnicy przed Świętami nie będzie, chyba że Orange jakieś mega promocje da 😀

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Dzisiaj zauważyłem "ślady lądowania" trojga kosmitów z _otv, ale lądownika nie ma. Pewnie złomiarze zrobili im psikusa. @Aśka_M , może Ty nam rozjaśnisz umysły?

W towarzystwie dwóch kosmitów odmiennej płci ;-)W towarzystwie dwóch kosmitów odmiennej płci 😉