Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Zatrzymane chwile

@wscieklaewka  to KAWAŁ z Ciebie ANIOŁA Emotikon: LOL Tylko z Twojego opisu nie bardzo mi pasuje kolor do dodatków. Biały i z kopytkami, ogonkiem? Coś tu za dużo sprzeczności.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Zatrzymane chwile


@wscieklaewkanapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka Tak, dokładnie, słoneczko Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Zresztą, mi zawsze jest gorąco, nawet jak na dworze zima, to ja chodzę ubrany w kurtkę i koszulkę.

Na całą zimę też mi wystarcza 10 kg węgla i nie ma mowy o jakimkolwiek chłodzie Emotikon: Mrugający


I pewno ludzie Cię pytają - nie za zimno Panu w taki mróz 😂

Mam to samo bo w zimie wychodzę na dwór w jesiennej kurteczce i letniej bluzeczce 🙂 aczkolwiek w domu wolę ciepełko - tyle że u mnie wciąż kaloryfery zapowietrzone nie wiedzieć czemu - bulwa 😞


Nie nie zimno. A jak się robi zimno, to biorę te 10 kg węgla ..........

 

 

 

 

 

wkładam w plecak ..................

 

 

 

 

 

 

i biegam dookoła. Robi się ciepło. Dlatego tylko 10 kg na zimę mi wystarcza. Proste, ekonomiczne i nie zatruwam środowiska Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zatrzymane chwile


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka  to KAWAŁ z Ciebie ANIOŁA Emotikon: LOL Tylko z Twojego opisu nie bardzo mi pasuje kolor do dodatków. Biały i z kopytkami, ogonkiem? Coś tu za dużo sprzeczności.


Toż to moja wina, że mnie wybiałkowano nie wiedzieć czemu @ketrasaArtur ? Emotikon: Wściekły


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Zatrzymane chwile

@wscieklaewka Pewno ino już odkupiłaś swoje błędy młodości i jesteś teraz oczyszczona, Dlatego taka bielusia i czyściuszia co potwierdza się nawet na forum Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Zatrzymane chwile

Mamy kolejne osiągnięcie. Już 5 000 rozwiązań:

 

5000 rozwiazan.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , rajcuje bardziej, jak pierwszy uchwycisz właściwy moment i go wkleisz. Widziałem już na forum taką rywalizację Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51971
  • 699

Zatrzymane chwile

To było przypadkowo. Wszedłem na NO i od razu rzuciło mi się w oczy. @

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

"Wylądowała kosmitka" na planecie NO...to @Agnieszka_MO ...przywitajcie cieplutko i niech się rozgości przed zestawem trudnych pytań Emotikon: Mrugający

Agnieszka.PNG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zatrzymane chwile

Witam Cię @Agnieszka_MO

Ej @Anonim  - Ty to masz łoczka  zawsze szeroko otwarte Emotikon: Język

A dlaczemu mi się Agnieszka wyświetliła na czarno, a Tobie na pomarańczowo eeeeeeeee????????

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ej @Anonim  - Ty to masz łoczka  zawsze szeroko otwarte Emotikon: Język

A dlaczemu mi się Agnieszka wyświetliła na czarno, a Tobie na pomarańczowo eeeeeeeee????????


@wscieklaewka , bo czyściłaś przybrudzonym mopem i to dlatego Emotikon: Mrugający No i mam flizelinę oraz lupę Emotikon: Szczęśliwy